Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbihoz hasonló összetéte...

Az alábbihoz hasonló összetételű kutyatápot keresek, kaptam egy ingyenes próbacsomagot, és nagyon bejött a kutyámnak, csak Magyarországon nem kapható. Milyen alternatíva van, ami Magyarországon is kapható?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]


Plusz pont hasonló táp esetén, ha van belőle max 5kg-os kiszerelés is. Tudom, hogy a nagy csomag gazdaságosabb, de 9kg a kutyám, és a nagy csomag elveszti az aromáját, mielőtt elfogyna, úgy meg már nem eszi olyan szívesen.


2021. aug. 24. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Honnan kaptad a próbacsomagot? Náluk lehet érdemes érdeklődni, hogy hol tudnád beszerezni. A kóstolónak pont az a lényege, hogy vásárlásra ösztönözzön, szóval csak nem olyat adtak, amit nem tudsz megvenni rajtuk keresztül. Vagy kivonták a forgalomból?
2021. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Maya Bunnyheart ***** válasza:

Fagyasztva szárított kutyaeledelek: Orijen Freeze Dried,Fresco

Hidegen sajtolt tápok: Platinum, Markus Mühle, Lukullus,

Naturavetal

2021. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Külföldi weboldalról kaptam, de Magyarországra drága lenne a szállítás, azért keresek itthon is kapható alternatívát.
2021. aug. 24. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!