Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi keverék kutyák...

Menhelyi keverék kutyák esetén ha a kölyök 2 hónaposan kb feleakkora, mint az anyakutya, aki 9-10kg, akkor mekkorára nő vajon a kölyök felnőtt korára?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb lesz, mint az anyja.
2021. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
A mancs mérete alapján meg tudják saccolni, hogy kb mekkora lesz.
2021. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha lenyeges a meret es forma,akkor felnottet hozz . Mi is ezert hoztunk felnottet a sinterrol.

Barmilyen idos felnott kutya elfogad a gazdajanak,ha eteted rendszeresen es tanitod falattal rendszersen. Megtanuthato egy felnott kutya is es beallithatoak az uj szokasok jutfalatozassal. A legkemenyebb kutyakkal is. Kedves szoval turelemmel.


Csak neki megfelelo mennyiseggel es gyakorisaggal kell mozognotok.

2021. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én kutyám egy ilyen mentett anyakutya, a kölykei nem tudom hova kerültek, már felnőttek, de látványosan nagyok voltak az anyjukhoz képest, kíváncsi vagyok mekkorák lehetnek most vajon. :-)
2021. aug. 26. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy mekkorára nől egy keverék kölyök, nagyban függ attól is, hogy ki volt az apa, de ha az anya is eleve keverék, az ő felmenői között is lehet nagytestű, akinek a méretért felelős gének a kölykökben törnek elő.

Ha az érdekel, hogy mi lett az akkori kölykökből, talán a menhely tud segíteni abban, hogy felkutathasd a jelenlegi gazdát, (feltéve, hogy van bennük egy kis emberi hozzáállás), esetleg, ha van a menhelynek facebook profilja, vagy valami hasonló platform, ott is érdemes próbálkozni, hátha valakinek rémlik valami...

2021. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!