Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatással mit lehet kezdeni?...

Ugatással mit lehet kezdeni? Légyszi valami tippet adjátok ami hatásos lehet?

Figyelt kérdés
A szomszédunkban egy idős néni lakik. Van neki egy 2 éves kuvasza. A baj ott kezdődik hogy a kutya egész éjjel a kapuban áll és szó szerint a semmit ugatja. Értem én hogy a néni idős nem foglalkozik vele napközben sem. De amikor be van csukva az összes ajtó ablak és így is behallani hozzánk már kezd nagyon idegesítő lenni. Beszéltem a nénivel hogy nem e tudná bezárni esetleg vagy a hátsó udvarba tenni éjjelre. De mivel az ő szobája hátul van így őt zavarja... Több szomszéd is szólt már miatta mert nem egyedül nekem kellene hajnalba kelni a munka miatt de nem nagyon zavarja. Azt mondja szóljunk rá ha ugat. Na most idegen kutyára aztán lehet szólni.. Próbáltam már hogy kikiabálok hogy menj a helyedre de mintha a falnak beszélnék. Próbáltam kavicsot dobni a kerítéshez az egy ideig bevált de most már az se érdekli. Órákig áll egy helyben és ugat.

2021. szept. 2. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Több órás megszakítatlan felvételt kell készíteni az ugatásról, majd azzal beballagni a helyi jegyzőhöz és birtokvédelmi eljárást indítani. 3000 Ft az illetéke.
2021. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez talán hasznos lehet: [link]
2021. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Én a szomszéd kutyát slaggal locsoltam le, ahányszor éjjel ugatott. Közben folyton rászóltam, higy összekösse a hanggommal a "büntetést " . Hónapok kellettek hozzá és eljutottunk oda ha kiszolok az ablakon elhallgat.
2021. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
Elektromos nyakörvet kellene rá venni,az majd leszoktatná az ugatásról.
2021. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi is azt csináltuk anno a szomszéd kutyájával, higy leöntöttük vízzel, amikor hajnalok hajnalán 2 órán keresztül ugatott. Párszor megcsináltuk és abba is hagyta, mellette rá kell szólni is. (1 hónap alatt abba hagyta)
2021. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Kutya tartasa kutyaugatassal jar ... a falu elete harangozassal jar ... szomszed flexel, fuvet nyir es vesi a falat :)))


Akinek gyenge az idegzete es nem birja ezt felfogni, az koltozzon egy lakatlan szigatre!

2021. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
A 300 wattos hangrendszerem meg azért van, hogy hajnalban a mulatóst toljam a képedbe éjfélig. Puszi.
2021. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Ja aztán 6-os, ha meg lemérgezik a dögödet, tátod a szádat, hogy jaj kinek árthatott? Mert az agyhalott gazdája nem csinált semmit, akkor majd valaki megoldja így, mert mindig van a hülye, akinek azért kell a kutya, hogy ugasson, nevelni meg luxus.
2021. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Kiskutya-nagykutya nem ugat hiába.
2021. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ott süni? Nem süket a kutya?
2021. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!