Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem mindegy a kutyámnak,...

Miért nem mindegy a kutyámnak, hogy hová üríti a nagy dolgát?

Figyelt kérdés

Nem az első kutyám, hármat már eltemettem, jelenleg anyukáméknál is van még kettő, de ilyet még nem tapasztaltam.

Valami iszonyat kényes. Ha nedves a talaj az a baj, ha túl száraz az, ha homokos az, ha kavicsos az, ha nem kettesben sétálunk, hanem van valaki még velünk akkor az, már a szüleim kertjébe sem. Látom, hogy keresi a helyét, sokszor már rá is guggol, aztán hirtelen hopp érez egy rossz szagot vagy valami megböki a lábát, megugrik és megyünk tovább és nem hajlandó letenni sehova. Sokszor előfordul, hogy egyszerűen már annyira nem bírja tovább tartani, hogy menet közben kipotyog belőle, de akkor sem áll meg, vagy éppen 1-1.5 órás sikertelen séta után hazaérés után 1 órával kezdi el kaparni az ajtót, akkor leviszem és olyankor már annyira kell neki, hogy azonnal a ház elé.

Kisvárosban lakunk rengeteg zölddel, parkos résszel, szinte minden nap kijárunk egy erdős-rétes területre is, szóval nem a betonon rángatom és várom, hogy ingert kapjon.

A többi kutyámmal soha nem volt ilyen probléma, az élőkkel sincs.


Dokihoz ha megyünk mindig kivizsgáltatom, bűzmirigyet is nézetek, a kutya testileg teljesen egészséges.


2021. szept. 2. 11:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha valahol kirakja kint, akkor érdemes utána ugyanoda visszavinni. Az én kutyám is elég válogatós, mindig figyelem hogy épp hol van a kedvenc helye.
2021. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk ez sem működik, természetesen mindig így próbálom :(
2021. szept. 2. 11:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve régen működött, azóta nem válok be ez sem amióta elköltöztünk, viszont annak is már több mint egy éve, szóval lett volna már bőven ideje új kedvenc helyet találni.
2021. szept. 2. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Fhuu, csak nem shibad van? Az en shibam volt ilyen eszmeletlenul kenyes, aztan tobbszor fordult elo, hogy vegul otthon urititette ki magat, mert nem birta mar tartani.
2021. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, valamilyen terrier keverék szerű, de azt hiszem örülök, hogy nem csak az én kutyám ennyire kényes.
2021. szept. 2. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld ki azt, hogy kocsival messzebbre viszed, olyan helyre sétálni, ahol még nem voltatok. Nem tudom segít-e a problémán, de egy próbát megér.
2021. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En kutyam is felre megy a bozotosba ... akkor van baj, ha jon egy sportolo, egy bringas, egy kirandulo, vagy a bozotosban eppen valaki szedi a gombat :)))
2021. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!