Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ehet zöldborsót? Mert...

Kutya ehet zöldborsót? Mert azt írják nem de pl a Darling csomagoláson is ott van a borsó..De azt mondják hüvelyest nem ehet

Figyelt kérdés
Kiegészíteném a zöldség köretét vele ha lehet a répán brokkolin stb kívül..

2021. szept. 3. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
En rendszeresen adok neki zoldborsot ... meg nem reklamalt a kutyam :)
2021. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

A Darling egy olcsó szar táp, persze hogy olyasmi van benne ami nem hogy nem egészséges,de még ártalmas is lehet a kutyának..:D


Friskies,Purina,Pedigree,Chappy,Royal Canin,Fitmin,Multifit,Happy dog,és társai mind olyan tápok amik többet ártanak mint használnak.

Helyettük vannak viszonylag olcsó,és normális tápok is amik minimum felesleges zöldségeket és gabonaféléket nem tartalmaznak,viszont a szív-és érrendszernek elengedhetetlen taurint és zsírsavakat igen.


Tudom,tudom..szép a szőre ettől is,tehát f*sza táp.De nem az nem a táptól van,egy kutya szőre lehet fényes anélkül is,hogy hiper-szuper táppal lenne etetve,a szőrhullás mértéke pedig allergia,és szezon függő.

2021. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
Ha a bal kezemben egy csirkecomb van, a jobb kezemben meg egy uborka, a kutyam az uborkat valasztja. De komolyan, kiprobaltuk. Utana jot nevettunk.
2021. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Hol írják, hogy nem ehet?

Persze, hogy ehet.

[link]

2021. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ehet.
2021. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Pl. a Carnilove tapokban is huvelyes van, assz abban sargaborso, de van amiben zold van es az egy nagyon jo minosegu tap.
2021. szept. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert én azt olvastam nem tudja megemészteni...Azért nem ehet!
2021. szept. 5. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
7, kiszarja.
2021. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha simán adod, akkor ajánlott szétnyomkodni/megtörni villával, hogy meg tudja emészteni, meg ha nem rágja meg, akkor egészben fogja kikakilni.

Tápokban is ugye bele van darálva, nem egészben van benne.

Konzervben is van némelyikben, ott is széttörve láttam.

2022. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!