Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet feltűnő (neonzöld,...

Hol lehet feltűnő (neonzöld, narancs) szilikontálat kapni?

Figyelt kérdés

Többeknél láttam, de én mèg nem láttam soha.

Most hagytam el egyet nemrég, mert elfelejtkeztem róla, hogy kitettem (nem látok valami jól), és emiatt segítene egy feltünőbb darab.


2021. szept. 4. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapfban vettem neonzöldet.
2021. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kínainál láttam pinket, UV zöldet, UV sárgát, kb 2 deciset.

Gondolom, az egy kicsi kutyának elég lehet, ha gyakran cserélsz neki vizet.

2021. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) van itt a közelben egy nagy kínai vegyes, ill. nem olyan messze egy Fressnapf is, lecsekkolom őket :)
2021. szept. 4. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

tipp:

Ha találsz neked tetsző tálat, és mégsem elég feltűnő, azon segíthetsz "házilag" is! Ha bevállalós vagy, van kézügyességed, az első használat előtt te is kidekorálhatod a kutty cuccait! Tele vannak a boltok olyan fényvisszaverőkkel, csillogó matricákkal, hogy messziről látod, hova, merre hurcolta magával a kutty! :)

Mikor láttam, hogy pontosan ugyanazért a pórázért 1400Ft-tal többet kértek, csak mert egy 5 négyzetcentinyi fényvisszaverő matrica is volt rajta, akkor bepipultam, házilag orvosoltam a hiányosságot.

Öntapadós holmik ezek, de én gyorsragasztóval is "bebiztosítottam".

Úgy néz ki, mintha gyárilag, hőkezeléssel tették volna rá.

Amikor esti sétáknál rákérdezett egy kutyás, hogy hol vettem, mondtam, ilyet nem kap, de szívesen megcsinálom. Neki még megerősített öntapadós strasszokat is tettünk a kutyája nyakörvére. Azóta eszi a fene az ismerőseit, nekem meg van egy pár "megrendelésem", kérik a kutyus használati tárgyaira a fényvisszaverőt és/vagy a dekort :D

2021. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. szept. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!