Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz belőle probléma és...

Nem lesz belőle probléma és nem fogja bántani a nagyobb a kisebbeket?

Figyelt kérdés
Ha van egy idősebb nagytestű kutyám és egy kisebb testű kan és szuka kutyám akiknek kölykei lesznek. Hogy oldható meg ha a szuka tüzelni fog ne legyen harc a két kan között? A másik ha megszületnek a kölykök az idősebb kan kutya hogyan dög viszonyulni hozzájuk? Esetleg van e rá esély hogy bántani fogja őket?

2021. szept. 5. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ivartalanítsd a három kutyádat... Honnan tudod egyáltalán, hogy a kisebb kantól lesznek kölykök? Yorkikat tartasz meg németjuhászt? Ott talán nem fordulhatna elő, hogy befedezi a másik is a szukát, ha túl nagy a kan, a kölykök is nagyok lesznek, a szuka meg belehalhat a szülésbe...


Természetesen van esély, hogy a kanok bántani fogják a kölyköket, tenyésztők ezért tartják teljesen külön a szoptatós szukát az alommal és max felügyelettel engedik be a többi kutyát, csóri szukának ne kelljen még a babák védésével stresszelődnie...


Különzárod a kutyákat tüzelésnél vagy ivartalanítasz(legalább a szukát kellene) és nem lesz verekedes.

2021. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ugy oldhato meg, hogy a szukat es kanokat ivartalanitod!

Egyebkent meg ha mar felelotlenul szaporitottal es megtortent a baj, akkor illik a kolykoket es az anyat kulonzarni, mert banthatjak oket, igen.

De ha meg nem elorehaladott a vemhesseg, akkor most is lehet ivartalanitani, hajra!

2021. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Leginkább ne szaporíts, főleg, hogy ennyire ostoba és felelőtlen vagy.

És keress munkát, ne a kutyád elletéséből akarj megélni! Értem én, hogy egyes putrikban büdös a munka, de hidd el, nem halsz bele.

2021. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a "tüzelni fog" dolog annyira jövőidőnek tűnik, hogy szerintem meg elkerülhető a baj. Ne hagyd hogy szaporodjanak!
2021. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
XXI.szazadban mar letezik a kutyaknal is fogamzasgatlas es a kan kutyaknak is van beultetheto kapszula, ami blokkolja a kanoskodast. Persze ezek baromi draga megoldasok ... egyszerubb lenne ivartalanittatni a kutyaidat.
2021. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kerdesedre valaszolva, zard kulon majd a szukat es a kolykoket. Problem solved
2021. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!