Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapanzióban előfordul,...

Kutyapanzióban előfordul, hogy két kutya nem jön ki jól egymással, és összeverekednek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahol összeengedős panzió van, ott igen. De normál esetben ott mindig van felügyelet és leállítják ezt.

Ahol nincs összeengedes, ott nem tud ilyen előfordulni.

2021. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bizony ez előfordul a legjobb családban is.
2021. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
es ha ott serules tortenik kie a felelosseg? Ki fizeti az orvosi koltsegeket? A panzios tulaj vagy a gazda?
2021. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen megbizasi szerzodes rola es ezek leirva,ki mit fizet ilyen esetben.
2021. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért merült fel, mert mentett kutyám van, és valaha ilyen panziót kellene igénybe vennem, akkor ez is lényeges szempont lenne. Rengeteget javult mellettem, de erre külön figyelnem kell, én tudom kezelni az ilyen helyzeteket, sose történt baj, de ha más vigyázna rá, akkor nem vagyok ott.
2021. szept. 10. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott is van szerződés, a panziós kb minden felelőség alól kibújik(szökés esetén nem keresget, ha beteg lesz és nem miatta te fizeted, ha okoz valami kárt, te fizeted), viszont ki kell tölteni pár dolgot is, egyik ilyen, hogy mennyire van el kutyákkal, összengedhető-e másokkal és ha nem, akkor megy külön kennelbe.
2021. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!