Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fog büntetést kapni az a...

Fog büntetést kapni az a tanár, aki kidobott egy tacskót az iskola kerítésén, úgy hogy eltört a lába?

Figyelt kérdés

Tele van vele a net kb...


Fog büntetést kapni? Nagyon úgy van beállítva, mintha a gyerekeket védte volna attól a szerencsételen "vértacskótól". Akkor meg önvedelemnek lesz beállítva.



2021. szept. 10. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Történt feljelentés? Ilyen tanárok tanítják a gyerekeket, na szép.

Minimum eltörném a tanár lábát is, rohadék.

2021. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Tele van vele a net kb...

hát én még semmit nem láttam belőle O_o

2021. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

mar en is olvastam tobbszor, allitolag a 11 honapos 4kgos kutya combcsontja eltort es medencezuzodasa lett.

a tanarno aki ezt csinalta vele, allitolag fizeti a koltsegeket, de ami a fura, hogy az egyesulet egy hozzaszolasban azt irta, hogy a rendorseghez fordulnak, de aztan kesobb kiderult, hogy a rendorseg semmilyen bejelentest nem kapott ez ugyben. igy szerintem nem lesz belole semmi. ha jol tudom, a kutya most gyepmesterin van, majd keresnek neki gazdat ha meggyogyul.

Tenyleg nem hiszem, hogy kap valamit a tanarno ez ugyben. de ha valaki egy iskolauveget torne be.. na mindegy

2021. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Buntetest lehet, hogy nem kap ... de en hiszek a sors igazsagossagaban - egyszer meg az eletben ezert a tetteert valami rossz fog tortenni a tanarnenivel. Hu, lehet most megatkoztam ... de nem baj, megerdemli :)
2021. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Gondolom ez az az eset kettes, most kerestem rá én is.


Speciális iskola... Most komolyan, voltatok már speckó igényű tanintézményben? Ennél nagyobb „kár” is adódhatott volna. 1 az, hogy a fogyatékos gyerekek, nem éppen úgy bánnak az élőlényékkel/tárgyakkal, ahogy kellene, tehát a kutyában ennél komolyabb sérülés is keletkezhetett volna.

2, a kutya ismeretlen, attól még hogy nem mutatja az agresszió jelét, ugyanúgy belekaphat a gyerekbe (akár játékból, akár ijedtében stb...) Nem beszélve arról, hogy betegséget is hordozhat, persze a vérvizsgálati eredményeit nem fogják közzétenni.


Komolyan, ha vmi bajt okozott vna a kutya, akkor a tanárnőt perelik be és kövezik szét.



Szörnyű ez a mentalitás is, ami az itteni elfogult kommenteket és az fb-s véleményeket is tükrözi, ráadásul ki a nagyvilágba... Na ez undorító és elszomorító.

2021. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

#4:

Ha másoknak rosszat kívánsz, az általában visszafele szokott elsülni, de csak átkozódjál, egybites agyú állatvédő.

2021. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

#5. Persze, ha a kutya megharapott volna valakit, a tanárnőt szidnák, de ez akkor sem mentség, hogy megfogja a kutyát és átdobja a kerítésen. Egy 4 kg-os kutyárol van szó. Meg lehet fogni és kitenni a kapun, nem kell dobálni. Bár amit olvastam a neten, ott irták, hogy a kutya még az után is csóválta a farkát, miután a lábát eltörték, tehát agresszivitást nem mutatott. Teljesen feleslegesnek érzem, hogy a kapu tetején dobják át a kutyát. De persze ez csak a saját véleményem, nem muszáj vele egyetérteni.

#3-as voltam.

2021. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Így van, megfogta volna, aztán normálisan kitette volna a kapun, ahelyett, hogy átdobta.
2021. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Minden esetben szerencsétlen tanár lenne szidva.Ha megharap valakit a kutya miért nem tette ki,ha kitette miért így.

Így esett.Az is lehet,hogy eleve valami szaporítós beteg kutya volt,és egy sima leeséstől is eltört volna..

De kifizeti a költségeket,rendbe szedik a kutyát,nem tudom mit kell annyit pattogni rajta.

Gondolom mert kutya.Ha gyereket dobott volna így ki szarna bele mindenki,főleg hogy ott beteg gyerekek vannak.

2021. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

"Ilyen tanárok tanítják a gyerekeket, na szép.

Minimum eltörném a tanár lábát is, rohadék."

Ilyen szülők gyerekei járnak iskolába, na szép...

2021. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!