Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális vagyok, ha ennyire...

Normális vagyok, ha ennyire megszerettem valaki más kutyáját?

Figyelt kérdés

Tesómnak lett egy imádnivaló kutyája. Én sosem voltam oda a kutyákért, kerültem őket, macskás voltam. De ez a kutya belopta magát a szívembe. Irtó aranyos, ,már az első alkalommal jött oda hozzám, odabújt, hozta a játékait. Akárhányszor meglátogattam a tesóm, a kutya már rohant is hozzám.

Azon kaptam magam, hogy már egyre többször megyek látogatni, vagy felugrok délután munka után, hogy lássam a kutyust. A tesóm szóvá is tette, hogy a kutyához egyek, nem hozzá. Rájöttem, hogy ez nem normális, úgyhogy egy ideje nem nagyon megyek, inkább hagyom őket békén.

De azóta, hogy nem láttam a betege lettem, nagyon hiányzik. Még a képét is kiraktam telefon háttérképnek.

Az albérletemben sajnos nem tarthatok állatot, egyelőre nem tudok elköltözni. Meg nem tudom , hogy más állattal is ilyen jól kijönnék e.


2021. szept. 10. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem mész? Ez hülyeség. Ha a tesódat sem zavarja, vele is jobb lehet a kapcsolatod és kutyázhatsz is
2021. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát engem zavarna ha a tesóm a kutyámhoz járna vendégségbe. És hiába a tesóm, nem repesnék ha napi szinten rajtam lógna.
2021. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még jó,hogy nem barátnője lett hanem kutyája.

Külön él,az az ő kutyája,ha meglátogatod a testvéred és elvagy a kutyával az egy dolog,de a kutyát látogatni..🤨🤌

Engem biztos zavarna,ha a testvérem (vagy bárki) rá járna a házra a kutya miatt.

2021. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Ha a tesódat sem zavarja" de zavarja hogy a vendégének fontosabb a kutya mint ő. Jogosan zavarja.
2021. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ideiglenes gazdat kereso kutyak!!!
2021. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!