Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék kutya vagy...

Hogyan tudnék kutya vagy macska eledel gyártásába fogni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eszembe jutott egy kisebb vállalkozási ötlet.

Biztosan sokan ismeritek a BARF etetési módszert. (Ez egy nyers húsos étrend.) Nagyon egészseges ha jól el van készítve a menü. Viszont én szeretnék eladásra is gyártani. Ezt úgy vitelezném ki, hogy az izomhúst, csontos húst, belsőséget, gyümölcsöt/zöldséget együtt darálnám le, nagyon finom pépesre és kockatömbökben fagyasztanám le. Ez kerülne eladásra egy kisebb útmutatóval és adagszámláló táblázattal. (3-5 kg-s kutyának mondjuk 1-2 kocka, 15 kg-s kutyának 4 kocka, stb.)

Az ötlet szerintem nagyon ütős. Ezekhez milyen végzettség kellhet, illetve hogy tudnám beindítani a vállalkozást?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2021. szept. 12. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
7-essel értek egyet hiszen tényleg vannak kész barf menük (lustiknak), + szerintem is aki hasonlóan etet, annak pont az az egyik fő oka, hogy szereti látni/tudni, hogy pontosan mivel etet. Nem csak a darált forma tesz ennek ellent, hanem nem tudom a hús honnan származik és milyen friss, a zöldség dettó...stb.
2021. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát már van ilyen, pl farkaskonyhás vaisto menü
2021. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!