Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Halászi kutyástábor? Fontos!

Halászi kutyástábor? Fontos!

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a táborról? Jövőre szeretnék oda eljutni. Volt aki már részt vett ebben? Lenne egy pár kérdésem:

Sátort vinni kell magaddal vagy adnak? Ha házban szeretnék lakni( mert tudtommal ott is lehet) az mennyivel drágább?

Kb mennyi pénzből jön ki ez az egész táborozás?

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat :)

Nagyon fontos lenne, a honlapon nem nagyon írnak ilyeneket.


2010. aug. 31. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem voltam, de megnéztem a honlapot. Az áraknál fel van tűntetve minden, ott kiszámolhatod, mennyibe fog kb kerülni. Oda van írva, hogy sátorHELY x ft, tehát gondolom te viszed. Házat nem láttam, de szerintem írjál inkább nekik e-mailt, biztos szívesen válaszolnak!
2010. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norczy ***** válasza:

Bátran érdeklődj a szervezőktől emailben! Nem harapnak, :) teljesen jó fejek és közvetlenek! Eddig én nem hallottam problémát a tábor felől. (a környéken lakom)

Egyébként meg nagyon hasznosnak tartom ezt a tábort mert rengeteg mindent meg lehet tanulni a kutyák viselkedéséről és közelebb hozza egymáshoz a kutyát és gazdáját!

2010. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!