Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Találtunk egy kutyát!

Mit tegyek? Találtunk egy kutyát!

Figyelt kérdés

Nemrég találtunk egy kutyát!!

Emődi lakos vagyok!!

Nem volt semmi rajta csak egy nyakörv...körbekérdezősködtem de nem lett meg a gazdája..

Nah most ideglenesen befogadtuk , de mivel van egy kutyánk nem tarthatjuk meg...szegény nagyon le van soványodva...

Próbáljuk etetni, de nem mindig akar enni...valamikor rengeteget eszik...aztán meg semmit se..ha valaki tudna itt borsod megyében valami kutyamenhelyet vagy ilyesmit az lécci írjon!!


2010. aug. 31. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
sokan vannak ezzeligy először is nyugodj meg ne vergődj másodszor ha kertes házban laktok és ugy véled hogy hasznodra válik tarsd meg vagy ajándékozdd el valami öregnek akinek védeni kell a házát valamit talájj ki tudom hogy le akarod lövetni de ne tedd!!!!!! sunyi kis emberke lehetsz te de ne bánsd szegény állatot ! :D
2010. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
talájj egy gazdát is neki -.-
2010. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?Ha keverék, akkor milyen keverékre tippeltetek?
2010. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát te tiszta hülye vagy!! :D

Eszembe sincs lelövetni..De ahogy írtam nem tarthatjuk meg mert már van egy kutyánk elég nagy ...amit találtunk ez is valami németjuhász keverék lehet...szóval nem kicsi....

Nekem valami olyasmi kéne ahol befogadják valami menhely........

2010. aug. 31. 13:16
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Debrecenben van menhely.

Ott megvizsgálják, ha valami baja van meggyógyítják és keresnek gazdit neki.

2010. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz, hátha van benne mikrocsip és akkor a gazdája beazonosítható.

Skzerintem az állatorvos tudna menhelyet is ajánlani.

Csak vigyázz, ne sintértelepre (állategészségügyi telepre) add, mert ott altatnak sűrűn létszámtelítettség miatt.

2010. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!