Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon rosszul van....

A kutyám nagyon rosszul van. Valaki tud segíteni? = (

Figyelt kérdés
Sziasztok. kutyám (tacsi) 13 éves. 3napja kezdődött ez a rosszul lét. először is: mikor még nemvolt "baja" egész nap állandóan ivott, nagyon sokat, bepisilt, ivott, bepisilt. utána elsőnap hányt, bágyadt volt, ivott kicsit megint hányt, bepisilt. elrohantunk állatorvoshoz, aztmondta elrontotta a gyomrát, de azóta is nagyon rosszulvan. ma már nem iszik, nem eszik! egész nap nem ivott. kedvetlen... én annyira félek... a kakija is nagyon "puha". Hogy vegyük rá h igyon egy kicsit? nemakarom hogy kiszáradjon, vagy akármi:s köszönöm aki segít.
2010. aug. 31. 12:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgősen vissza az állatorvoshoz, sőt ha lehet inkább másikhoz! Lehet hogy mérgezés vagy valami :S
2010. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
hogy ne száradjon ki vigyétek be hűvösre, vagy a lakásban él? az orvos nem adott semmit neki? gyógyszer vagy oltás? jah és mindig legyen neki egy kis tálban víz, hátha megszomjazik!
2010. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el újra orvoshoz, ragaszkodj hozzá, hogy csináljon valamit, mert így kiszárad! Siess!
2010. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

Vidd vissza orvoshoz es mond meg,hogy egyre rosszabbul wan es hogy adjon valamit,kulomben megfog halni..

Irj,hogy milett vegul legyszi!

2010. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Vidd vissza az orvoshoz. Mire vársz?

Ha nem iszik, akkor a gyógyszertárban lehet kapni ilyen fecskendőt, kérj nagyobbat mond, hogy kutyának kell itatni és dugd a szájába és nyomd bele a folyadékot. De szerintem úgyis ki fogja hányni. Sürgősen vidd az orvoshoz vissza!

2010. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Addig is feszítsd szét a száját, pár csepp vizet erőltess bele, ha van otthon vmi fecskendő, vagy cumisüveg, azzal könnyebb lenne.
2010. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez hihetetlen.... tényleg azt kellene, hogy másikhoz viszed... Nem tudom, hogy miért nem veszik komolyan az embert, illetve kutyát... Igaz, hogy már egy idősebb kutyáról van szó, de megértem az aggódásodat.


Ha bízol a dokidban, akkor menj vissza hozzá. Mond el neki, hogy csináljon valamit a kutyáddal. Vagy legalább adjon tanácsot.


Ha nem bízol meg benne, akkor keress egy ismerőst, aki más dokihoz jár, hátha tud valaki ajánlani gyorsan egy megbízható ebdokit...

Szegény kutyus, szegény te....


Addig is azt kipróbálhatod, hogy adsz neki egy kis húslevest. Azt biztos megissza:) Vagy, egy kis tejet, bár nem tudom, mert ha hasmenése van... Esetleg kis kamillateát... (cukor és minden egyéb nélkül)

2010. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

legelőször más probléma miatt voltunk a lehel úti állatkorházban, az nem jött be nekünk, most a macsok vagy milyen nevű helyre vittük.. ott kapott antibiotikumos oltást, meg valami fájdalomcsillapítósat is, ez tegnap volt, azóta még punnyadtabb (lehet a fájdalomcsippalítótól). víz van neki, előtte van, próbáltam kínálgatni neki de semmi, nem kell neki elhúzza onnan a fejét=( tegnap este nem ette meg a kajáját (diétásat kapott, aztmondta a doki főzzünk neki rizst meg csirkemellett, a felét ette meg a többi nem kellett neki).

amúgy lakásban élünk de elég hűvös van.. délután elvileg megy vissza a dokihoz.. csak én annyira félek=( remélem nincs nagy baja a drágának...

2010. aug. 31. 12:54
 9/21 A kérdező kommentje:

köszönöm, ma megy vissza ugyanoda, de a főorvoshoz, aki már elég régóta foglalkozik állatokkal..

pár csepp vizet tudtunk neki adni de nemigazán akarja elfogadni..

2010. aug. 31. 12:57
 10/21 anonim válasza:
100%
Vegyél fecskendőt és azzal itasd!! Ha elvitted az orvoshoz, ha nem akkor is, mert ki fog száradni!!!!
2010. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!