Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik cane corso kennelt...

Melyik cane corso kennelt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Googlen keresztül nézelődtem, mert a fajtaklub oldalán nincsenek kiírva a tenyésztők, viszont gondolom így simán elsiklik az ember jó néhány kennel felett, amik nincsenek úgy keresőre optimalizálva. Egészséges, stabil idegrendszerű kutyát keresek aktív családba.

2021. szept. 15. 14:44
 1/5 A kérdező kommentje:
A Luxury Guards nekem szimpatikus, esetleg vannak velük kapcsolatban tapasztalatai valakinek? Illetve mit gondoltok a Vezuvo Ungaro kennelről?
2021. szept. 15. 14:59
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Amatőrök, csak a profit !


Majosháza réme a legjobb!


És a Kratosz kennel.A többi felejtős. Kratosznál fanatikuso k Laciék, és nem csak a küllemre mennek.Mindegyik kutyájuk jó idegrendszerű.Kiképzik őket folyamatosan.

2021. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a majosháziról eddig csak rosszat olvastam,de nincs tapasztalatom! Mintha Csömörön volna egy jó kennel de sokat nem tudtam segíteni bocsi.
2021. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Kratosznal konyok diszplaziasnak tunik az egyik kutya. Figyelj azegyeney laballasra.


Ha varosban laksz ,gondolj ra,hogy ne csibeszre kikepzettet vegyel. Ne ugorjon magatol emberekre. Sok a probokalo dzemetnepseg Budapest belvarosaban is. Automatikus tamadasra ne kepezd ki. Max oarancsra,de az is kockazatos.

2021. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Perle der festung


Huszár Arnold nagyon lelkiismeretes, jó tenyésztő.

2021. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!