Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Herélés után mikor kezd...

Herélés után mikor kezd megváltozni a jelleme? Mikortól nem jelöl? Milyen természetbeli változásokon megy át? 11 hónapos volt mikor herélték a múlthéten.

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Kb. 3-4 hónap mire leáll a hormontermelés teljesen. Ezután már nem lesz tesztoszteron szaga, ezért sok kan szukának hiheti elsőre.


A jelölés valamelyest csökken a herélés hatására, de azért arra ne számíts, hogy nem fog jelölni, hacsak te nem szoktatod le róla. Nálunk a jellem sem változott.

2010. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 6 hét kell ahhoz, hogy a vérben keringő tesztoszteron kiürüljön, addig kanként fog viselkedni. Én utána sem tapasztaltam igazán nagy változást, annyi, hogy most már nem veszik meg a tüzelő szukáktól. Egyébként tök ugyanolyan, mint volt.
2010. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem igaz macskám van de semmit nem változott. És a lány kutyám is ugyanolyan mint volt a műtét előtt.
2010. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod hogy egy kutya ne jelöljön vagy egy macska ne spricceljen még az ivarérettség elött kell kasztráltatni. utánna meg marad ez az ösztön benne.


nekem degujaim vannka, és ölték egymást azért lettek kasztráltatva, de kufircolni mindig meg kufircolják egymást (nem csak a hatalmi rituálé, hanem igazi kufircolás) de a veszekedés elmúlt kb 3 héttel a mütét után.

2010. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!