Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg a kutyám a kakát?

Miért eszi meg a kutyám a kakát?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kövér macska, sokszor odakakil az udvarunkba, a kutyám pedig rögtön megeszi a kakáját. Nem mindig de a saját kakiját is megszokta enni. Ló és tyúkürüléket is megeszi rögtön. Próbáltam leszoktatni, de már feladtam, miért jó ez neki?
2021. szept. 17. 11:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%

Eddig minden kutya amit láttam, köztük a miénk is megette a macska kakát. Meg egyik ismerősöm túrázni ment az unokájával és a kutyájával, az unokája kullantott egy nagyot, egy pillanatig nem figyeltek, a kutya meg már meg is ette a nagy kulát.


Amikor a régi kutyánkat meg hátra engedtem a hátsó kertbe, úgy kereste és ette az ott talált macska kakákat, mintha jutalom falat lenne

2021. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert a kutya ilyen,kb leszoktatni nem lehet róla.Es egy barátnőm nyalatja a száját picurral,picúr meg habzsolja a szart kb.
2021. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutya azért nem.Az enyém még sosem evett macskasz*rt pedig 3 cicánk is volt és most 1 van is.Eldugva sincs az alom,sose kellett..

Sógornőmé ellenben igen,vigyáztam rá egyszer,és akkor utoljára.Gusztustalan dög.

2021. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Ajánlom, hogy figyelj oda, mert bármi baja lehet tőle. Volt egy öreg kutyánk akit az utcáról fogadtunk be. Pár hónapja mérgezett patkány szart evett meg....... Úgy mentem el itthonról, hogy majdnem sírt szegény szerencsétlen. Amikor meg haza jöttem síri csend volt. Abból tudtam hogy már nem szenved többet....
2021. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Elmentél otthonról úgy,hogy tudtad hogy beteg és mérgezett sz*rt evett a kutyád? Hát gratulálok,legalább hagytad volna az orvosi rendelőben..:D
2021. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
33%

A kutyák már csak ilyen sz@rzabálók...


Ezért szoktam röhögni az olyan kutyafanokon, akik szinte smárolnak a kutyájukkal...


Nyelveznek a sz@rosnyelvű kutyával, hát egészségükre...

2021. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
A tyukszar oke, azt szinte tényleg minden kutya imadja, sok benne az asvanyi anyag. De hogy a sajatjat vagy mas ragadozo allatet megegye, az vagy baromi rossz szokas, vagy vitaminhiany. Adj neki kaliumforrast, pl. Banan, ami termeszetes, illetve ananaszt. Az ananasz rossz izuve es szaguva teszi a kakit, is nem olyan csabito mar. Allitolag. Meg ha latod, szidd le, mast nagyon nem tehetsz.
2021. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Valamilyen hiánya van. Mikor mi elhoztuk elég alultáplált volt és ha talált macskaszart megette. Most már nincs ilyen gondunk. Ha megtalálja megszagolja, vagy ha el van ásva akkor egyet kapar a mancsával ott és megy tovább.
2021. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Nekem német dog-om van, de nem bánom, mert a 14 éves fiam nem szobatiszta, ketrecben lakik, azt mikor kiengedem állandóan összeszarja a lakást, de Fickó feltakarítja. 😁
2021. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem volt egy tacskóm,sajnos pillanatok alatt feltudta takarítani a szart.Szó szerint felnyalta a fost a földről,mire félrehúztam a felét már betermelte.Semmiféle ásványianyag duma nem igaz.Egyszerűen a kutya ilyen,szereti a szart.
2021. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!