Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami baja lehet a kutyámnak?...

Valami baja lehet a kutyámnak? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kistestű kan kutyám, 2 hete a semmiből elkezdett remegni (nem lett megijesztve), a figyelmét eltereltük utána abbahagyta. Tegnap és ma is már remegett. Eszik, iszik rendesen, kedve nem változott ugyanolyan játékos, mint ezelőtt. Állatorvos nincs a városomban, mivel felújítás alatt van. Az értelmes, hasznos válaszokat köszönöm, negatívat nem kérek.
2021. szept. 18. 08:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy csak egy pár percig csinálja utána lenyugszik.
2021. szept. 18. 08:59
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Epilepsziara gondolnék, minel elobb lassa orvos, nert sulyosbodhat kezeles nelkul, de gyogyszerekkel szépen kordaban tarthato
2021. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
nem lehet fázik?
2021. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 nyáron volt kozmetikába, azóta megnőtt a szőre nem hinném, hogy fázik :/ de remélem igazad van!
2021. szept. 18. 09:30
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
2 hete és most is hidegront van
2021. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Ti miről beszéltek? Magyarországon és egészen tegnapelőttig 30 fok volt.

A remegés idegrendszeri tünet is lehet, keresni kell másik állatorvost. Habár a lepontozásból úgy látom, hogy csak az ilyen hülyeségekre vagy vevő, hogy hideg van és nincs semmi baj.

2021. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha nincs a városodban állatorvos, akkor hétfőn menj el a megyeszékhelyedre, vagy egy olyan városba, ahol van.

Ez nem játék!

2021. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
6 30 fok? hol volt 30 fok? mert többnyire 25nél nem volt több. és attól még a reggelek hűvösek voltak. most még hűvösebbek.
2021. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#6 Nem tudom, hogy nekem szólt-e a lepontozós rész. Nem pontoztam le semmit, nem vagyok vevő az "ilyen hülyeségekre", annak örülnék a legjobban ha csak annyi lenne a baja, hogy a hidegtől fázik.
2021. szept. 18. 09:56
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Hany eves a kutyad, kinti vagy benti, elotte nem fazott a 20 fokban? Mert hogy egy tacsko, vagy csivava remeg a reggeli 10 fokban is, az oke, de ezt neked kell tudnod mennyire fazos, itt mas lesz a problema szerintem.
2021. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!