Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes lenne orvost váltani?

Érdemes lenne orvost váltani?

Figyelt kérdés
Kutyámat nyersen etetem, ennek részleteit megbeszéltem akkori állatorvosommal. Viszont ez a doki otthagyta a rendelőt és autómatikusan kaptunk egy új orvost, aki BARF ellenes. Érdemes lenne rendelőt váltani?

2021. szept. 18. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én megkérdezném, hogy tudja e így fogadni a kutyámat, mert nem fogsz változtatni az etetésen. Viszont, csak ha tényleg megéri, mert jó doki. Az sem mindegy, hogy tényleg ellene van, vagy csak nem támogatja mert nem ért hozzá. Nekünk évekig volt olyan dokink aki bár nem támogatta a barfot sosem csinált belőle problémát.
2021. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Az állatorvosok általában azért nem szokták ajánlani a nyers etetést, mert a nyers etetéshez sokkal többet kell utánanézni, mint egy táppal való etetéshez. Egy rossz minőségű nyers etetés sokkal rosszabb mint egy rossz minőségű táp. Szerintem magyarázd el neki, hogy te rendesen utána néztél, és biztosítsd róla, hogy a kutyád jól van táplálva.
2021. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es és honnan tudod ezt? lehet a kérdező se jól barfol..
2021. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Allatorvos akkor jo, ha szinte a 'csalad baratja'! :) Sima szuriert en is ide megyek le a kozeli divatos dokihoz, de ha valoban baj van - erre az esetre - van 2 masik doki baratom, az egyik a vasarnapi csaladi ebedtol is eljon ha baj van, a masik pedig nagyon profi ha csont torik ... komoly esetekben hozzajuk szoktam fordulni.


Szoval igen, szerintem nem art jo dokikkal haverkodni es tartani veluk a kapcsolatot :)

2021. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Haverom most lecsovesedett ... a kutyaja pedig megoregedett - kutyadokijuk azt mondta "nem gond, olyan reg ota jarsz hozzam, hogy a kutyad szinte az en kutyam is ... nem kell fizetned" :)


Jo egy jo doki a haznal!!!

2021. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Én mondjuk nem látom az összefüggést. BARF ellenes. Jó. És? Ha beteg a kutya nyilván el fogja látni a legjobb tudása szerint, ha meg nem jó orvos akkor BARF pártiként sem viszem hozzá. Én a környékünkön igazán jó orvost nem tudok, a 12 éves kutyámat konkrétan 1 évben 2x ha kell vinnem, egyszer az oltások miatt, meg esetleg 1 évben 1x van valami enyhébb lefolyású betegsége. Nem igazán szoktam beszámolni az orvosnak, hogy mivel etetem. Mivel egészséges kutya, nem változtatok az adott tápon, akkor is ha esetleg az orvos azt mondaná, hogy ő szerinte az nem jó.
2021. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!