Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok egy...

Milyen kutyát ajánlanátok egy kertes családi házhoz kisgyerek mellé ?

Figyelt kérdés
Olyan kutyust szeretnénk, aki barátságos a gyerekekkel, kint merném hagyni a gyereket az udvaron a kutyával, nem kellene attól félnem, hogy megharapja. Nyilván nevelés kérdése, de barátságos kutyust keresünk, akinek a nevelését gyerek mellett is lehet győzni.
2021. szept. 20. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Mopsz?
2021. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
36%

Szia!

Én a Golden retrivert ajánlanám.

2021. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Sok ilyen kutyafajta van. Nekünk németjuhászunk van, simán elvan mellette a kétéves és a féléves gyerek. Még arra is vigyáz, hogy ne borítsa fel a nagyobbat és amikor a kicsi fekszik a pokrócon, rá is odafigyel. Néha megböki a fejét az orrával, a kicsi röhög, aztán megy tovább játszani a fiammal.


A labdát is elveszi a szájából, soha egy rossz nézése nem volt. Ha véletlenül rálép a lábára a fiam, akkor felpattan és odébb megy.


A szomszédban a beagle szintén ilyen, ott is gyerekek vannak. A másik szomszédban egy nagytestű keverék van, még csak csúnyán se nézett senkire ő sem.


Tudom hogy klisé, de sok múlik a nevelésen is. A gyereket is nevelni kell, hogy nem rángatjuk a farkát, fülét, nem lépünk rá, nem visítozunk a fejébe stb és a kutyát is nevelni kell.

2021. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Soha egyetlen kutyát sem hagyunk felügyelet nélkül a gyerekkel!
2021. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

Ír farkas, bernáthegyi,boxer..

Én boxerekkel nőttem fel és imádtam őket, mikor elestem rögtön odajöttek hogy jól vagyok e meg tudtam bennük kapaszkodni mikor úgy ütöttem meg magam hogy fájt.

2021. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%

Ha erőskezű, határozott a férjed akkor bármi jöhet SZINTE mert a kutya azt fogja csinálni amit a férjed mondd neki.

Én Német juhász mellett nőttem fel, nagyon nagy buli volt másra sem emlékszem a gyerekkoromból csak arra, hogy a Német juhász húzta a motoromat, gokardomat, ültem a hátán miközben futott, bújócskáztunk (anyukám számolt 10 -ig én elbújtam ez idő alatt aztán kiengedte a kutyát a házból és megkeresett a kutya.

Néha még együtt is ugattuk a postást. Német juhász nagyon türelmes, intelligens ezért jó gyerek mellé.

2021. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
A barátságossál nevelés kérdése leginkább és egyetlen kutyát sem hagyunk gyerekkel felügyelet nélkül.
2021. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Plüss kutyát. Amíg a gyerek nem lesz elég idős ahhoz, hogy tudja, hogy a kutya nem játék. Rengeteg kutyatámadás indul úgy, hogy amikor a szülő nem látja a gyerek elkezdni csesztetni a kutyát, és a kutya az erősebb...
2021. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

Kicsi gyereket semmilyen barátságos, jólnevelt kutyával nem hagyunk felügyelet nélkül soha.


Fajtaajánló: golden retriever, labrador például, szigorúan csak jó hírű tenyésztőtől!

2021. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Én még a labit se mondanám mert az meg nállunk pl a másik véglet. Birka de ha rájön a játszhatnék akkor dűt borít, a gyerekeket is felboritja simán és nyilván nem szándékosan de komoly sérülést is okozhat egy ilyen játékos pillanatában,még nekem is nemhogy a gyereknek. De a másik meg, hogy semmilyen inci finci cuki kutyával sem hagyunk gyereket egyedül.
2021. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!