Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fázik a yorkim és nem hajlandó...

Fázik a yorkim és nem hajlandó esőben sétálni, ilyenkor nem is kakil kint mert ezerrel ha akar haza jönni, ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
vegyek neki cípőt(mert akkor sem hajlandó sétálni,ha nem esik, csak vizes a föld), meg ruhát?vagy mi? ha ilyenkor megfázik, annak mi lesz a jele? így majd egész télen nem tudom sétátltatni?!
2010. aug. 31. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

igen, mindenképpen vagyél neki valami kutyacipőt, meg kutyakabátot, és ha hazaértek akkor hajszárítóval melegítsd át a bundáját, én is ezt szoktam kistestű kutyámmal, azt nem tudom miért nem kakil, de talán fog, ha rajta lessz kabát meg cipő, és nem fázik majd annyira.

ha rövidre van vágva a szőre, akkor hagyd megnőni télire, mert akkor az is melegíti

2010. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém se rajong érte, de azért elvégzi gyorsan a dolgat, aztán mint akit puskából lőttek ki, úgy szalad hazafele. Esetleg probálhatsz egy kis esőkabátot, a cipőt nem hiszem, hogy elviselné. Vagy vidd olyan helyre ahol valamennyire száraz( fa vagy eresz alá)
2010. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is yorkim van, de a cipőt erős túlzásnak érzem:)

Az én kutyám sem szeret ilyenkor sétálni. Én azt szoktam csinálni, hogy esernyő alatt a kezemben elviszem a szembe lévő házig, és ott a ház körül megyünk egy kört. Az erkélyek alatt nem esik, és 1-2 kisebb füves részt is találunk, ott intézi el.


Egyébként nincsenek cukorból a yorkik, és nem kell rájuk 15 fokban ruha, pláne nem cipő.

Mert mi lesz télen? Az én kutyám -10 fokban is kimegy a hóba ruha nélkül. Nem szabad túlságosan hozzá szoktatni őket, mert fontos, hogy a szervezetük megpróbáljon ellen állni a hidegnek.


Egyébként ha nagyon nem működik a dolog, akkor még mindig ott a kutyapelenka, amit le tudsz rakni a lakásban, és akkor ott intézi a dolgát. De szerintem menni fog, csak ne hagyd kényeskedni:)

2010. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

én is túlzásnak érzem a cipőt, még talán a kabátkát is,de majd ha esetleg nem lesz más megoldás nem akarom h egész télen meglegyen fázva...:D

ha megfázik, milyen tüneteket produkál?

2010. aug. 31. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Levert, kedvetlen, nincs étvágya.

Mennyi idős a kutyusod, hogy így aggódsz? :) Fogadjunk, hogy kölyök, anno én is mindenen aggódtam. Aztán az ember rájön, hogy a kutyák masszívak:)

Az egyik ismerősöm yorkijának kint a kertben is van egy frankón kibélelt kutyaháza, és mivel kutyaajtón keresztül tud kimenni, így előfordult már, hogy gondolt egyet, és hideg őszi éjszakákon is kint aldut:)

2010. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cipőt SEMMIKÉPP se!!! eldeformálhatja a tappancsát! ruhát adj rá, fázik persze nincs kedve lent dideregni! próbáld terelni a figyelmét a hidegről, juti falat, labdázás, meg kell hogy szokja hiszen lesz még hidegebb is!
2010. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes. Az enyém fél éves, és nagy nehezen tudom felrángatni csak a kertből, ugrál, szaglászik, összeszedi sz összes vizet, fázik, de nem akar nagyon bejönni. De muszáj neki, hisz nekem el kell mennem.
2010. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
változó hogy melyikőjük fázós melyik nem a 3 évesem aki 3 kiló fölött van meg akart már tegnap is fagyni a 2 évesem aki alig két kiló meg egyfolytába a lakás leghidegebb pontján alszik mert mindig melege van... kutyafüggő
2010. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azert egy yorkinak boven kell ruha!!!
2015. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!