Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kecske gida csontja nem túl...

Kecske gida csontja nem túl kicsi 51kg-s kutyának rágcsálni? Ha nem, akkor mely része lesz jó erre? Gyors válasz kellene!

Figyelt kérdés
Nem annyira kis kecske, de még nem is nagy. Épp most van kettő vágás alatt és mindjárt mehetünk a húsáért! Saját részre. De a kutyimnak is kérnék valamit csak tudnám mit!? Hirtelen semmit nem találtam erről Google-ben. Köszönöm szépen!
2021. szept. 26. 09:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy belsőség, hús stb.bármi jöhet, de csont rágcsa gondban vagyok már egy ideje mert még a nagy csontokat is el tudja pusztítani. Állítólag létezik olyan keménységű, amit csak rágcsálni tud jó sokáig és ilyen kellene. Köszi.
2021. szept. 26. 09:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 3 roppanás neki, ha kihívást akarsz neki akkor vegyél neki marhacsontot.
2021. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Marha labszarat napogig ragcsalja a kozepazsiaim ... jo nagy, jo vastag csont. Jack markaban lehet kapni az allateledelesnel, fott-fustolt ... imadjak a kutyak. De vannak hentesek, akik szoktak ilyen csontot fustolni, tehat igy is beszerezheto.


De legjobb ha szereted a veloscsontot enni ... es veszel egy csomo marha veloscsontot (ami hosszabbra van vagva) ... elkeszited eloszor a veloscsontot magadnak amit megeszel jo sok fokhagymaval es piritossal, ellenben a csontot tedd is vissza rotyogni es csainalj egy dogos csontlevest! Tehat tovabb fozod meg a csontot orakig egy rahedni zoldseggel ... na, ezt a csontot imadjak a kutyak!!! Megbolondulnak erte.

2021. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A marha gerincet 5 perc alatt ledaralja a 35 kg-os amstaffunk.


A kecske puhabb csontu. Labszar az tartocsont. A tomorebb lesz.


Csak nyersen add a csontot. Fagyasztas fertotleniti.

2021. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!