Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orijen táp mellé zöldkagylópor...

Orijen táp mellé zöldkagylóporon kívül lehet adni valamit?

Figyelt kérdés

Látom, hogy van benne minden, nem csak szín hús, hanem belsőségek, tojás, halolaj.

Azért kérdem, mert ezelőtt Josera tápot evett és arra szoktam tenni neki lazacolajat kúrákban, meg heti 2*1 db nyers tojássárgát, meg heti 1*1 db nyers csirkemájat.

Ha ezeket elhagytam, sokkal rosszabbul nézett ki.

Amióta váltottunk az Orijenre nagyon szép, erős, energikus, de 2 hónapja eszi üresen és kezdi unni.

Szóval a kérdés, mit lehet tenni rá neki, amivel nem adagolok túl semmit?

Esetleg heti 1 napot ha kiváltok és kap sima főtt húst/farhátat vagy csak konzervet, esetleg rizst ezekhez?


2021. szept. 26. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A zsírsavakat nem tudod túl adagolni,az mindig jól jön.Úgyhogy külön halolajat simán lehet.

Konzervel is keverheted neki,de szerintem nyers és táp közt ne váltogass ilyen miatt 1-1 napokat.

Esetleg húsleves alapot lehet még alá önteni,azt fagyasztva jégkocka tartókba kiöntögetve tudod tárolni,és akkor mindig csak 1 kockát kell ráolvasztani a tápra :)

2021. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. szept. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!