Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyi a választék..ti kit...

Annyi a választék..ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

BETEG,ELHANYAGOLT kutyák vannak a képen,aki nem bírja,ne nyissa! Igyekeztem olyat feltenni ami nem olyan vészes senkinek,nyílt sebeket és nagyon rossz állapotút nem tettem ki.


Egyenlőre egy kutyát szeretnénk,és ők illenek is az életvitelünkbe (akkor is,ha már rendbe jöttek esetleges betegségből).Van,akit biztosan fogunk támogatni akkor is,ha nem mi leszünk végül az örökbefogadói.

Tudom,hogy a beteg kutyák nálam is szorulnak majd orvosi kezelésre,ami az én költségem.Ezért is válogatok főleg közülük,tisztában vagyok a várható költségekkel is.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]



2021. szept. 28. 11:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

A noetol nem hoznek kutyat. Nem viselik gondjat a kutyaknak,nem parazitamentesitik oket stb.

Tobb ismerosomtol hallottam.

2021. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát,ha eleve beteg kutyát hozok ki nem mindegy?

Egyel több mindent kezelek,de én eddig sosem tapasztaltam semmi rosszat.Mindig korrektül elmondanak mindent,a szívférges kutyákhoz is oda van még írva is,hogy szívférgesek.Aki nem helyből hülye azonnal tudja,hogy az akkor még akár egy évig is kezelésre fog szorulni,és nem olcsó.Sőt,ott lebeg mindig a kockázatos műtét is a fejük felett a szívférges egyedeknek.


Úgy döntöttem,hogy végül most kettőt fogok,ha engedik is.Az öreg goldit mindenképpen haza szeretném vinni,abban igazatok van,hogy a többi beteg,de neki meg a maradék pár éve legyen szép.Pénzel tudom és akarom is őket támogatni,a pénz az öregen nem boldogít.


De a másik kutyus még mindig kérdés,a bőrbeteg kutyusnál látok esélyt a gazdisodásra,mert ő azért elég fiatalos is,talán ő az akit egyenlőre hátrébb soroltam.

Az idősebb vak kutyus talán még ki is jönne a goldival,a két nagyon sérültel az a baj,hogy kutyák által (is) bántalmazottak,lehet hogy az nem jó ötlet egy amúgy is félős kutya mellé.


Beszélek még mindenképpen a menhellyel is erről,mert ők fogják igazán tudni,hogy ki mellé való kutya és ki lenne egykének való.

2021. szept. 29. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!