Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi tapasztalatok?

Bernáthegyi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

-Mennyi a valós mozgásigénye? (Valahol azt írták egy nagy lusta mackó, máshol meg, hogy mivel munkakutyának tenyésztették, több órás sétát/kocogást igényel naponta.)

-Mivel érdemes etetni? (Valahol kizárólag prémium tápot ajánlanak, máshol meg házilag elkészített, változatos, vegyes házi kosztot.)

-Mennyire jó házőrző? (Mivel munkakutya volt, bár nem őrkutya, hanem mentő, ezért elvileg házat is őriz, de máshol azt írják képen nyalja a betörőt.)

-Inkább kint vagy bent szeret lenni? (A nagy bundája és az emberszerető személyisége miatt ez is kétséges nekem.)

-Mennyi a várható élettartama? (8-10-12 éveket is látok.)



2021. szept. 28. 13:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjuk magára,elbeszélget ő egyedül is a "tesójával".De tényleg hülyeséget írt az első,a bernáthegyi nem lusta kutya.

Aki így veszi magához az nagyon pórul jár.Aktív kutya,le kell mozgatni ha nem akarod,hogy szét rágjon a házban mindent.


És amit sehol nem láttam: ez a fajta nyálzik! Sokat.

2021. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!