Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai buldog kan mellé...

Amerikai buldog kan mellé szeretnék egy német dog kan kiskutyát, a buli 5 éves múlt ha a kicsi mellette nő fel és megszokja a másikat vagy nagy lesz a rivalizálás? Alapból mindkét fajta nyugodt tipusnak mondható. Vélemények, tapasztalat, tanács?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak rajtad múlik. Nyilván nehezebb két kant összeszoktatni, de persze amíg az egyik kölyök, addig nem lesz gond, kb. fél éves korukig védett szerepben vannak a kölykök. Utána kezdődhetnek a gondok. Neked kell tudnod, hogy vagy-e olyan kapcsolatban a kutyáddal, hogyha azt mondod nincs balhé, akkor nincs balhé, de egy idő utána német dog a mérete miatt feljebb fog törni a rangsorban.


Ha mindkettőt ivartalaníttatod, az nagyban megkönnyíti a dolgot.

2010. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs.

Tanács: Én is csak ivartalanítva tartanám őket együtt. Vélemény: Képzeld, ha bármi miatt összeugranak...hát én tuti, hogy nem mernék odamenni szétszedni őket.

2010. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ambullokról úgy általában azt lehet elmondani, hogy eléggé dominánsak, saját nemükkel nagyon nem jönnek ki, és ezen a neveléssel nem sokat lehet segíteni, ezért inkább egyedüli kutyáknak valók. Azt, hogy a te kutyád mennyire ilyen, neked kell tudni, de én két ivaros kan együtt tartását, főleg két ekkora testűét nagyon nem valószínű, hogy vállalnám a helyedben.
2010. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!