Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Amerikai buldog kan mellé szeretnék egy német dog kan kiskutyát, a buli 5 éves múlt ha a kicsi mellette nő fel és megszokja a másikat vagy nagy lesz a rivalizálás? Alapból mindkét fajta nyugodt tipusnak mondható. Vélemények, tapasztalat, tanács?

2010. szept. 1. 11:38  Privát üzenet  

A válaszok

Csak rajtad múlik. Nyilván nehezebb két kant összeszoktatni, de persze amíg az egyik kölyök, addig nem lesz gond, kb. fél éves korukig védett szerepben vannak a kölykök. Utána kezdődhetnek a gondok. Neked kell tudnod, hogy vagy-e olyan kapcsolatban a kutyáddal, hogyha azt mondod nincs balhé, akkor nincs balhé, de egy idő utána német dog a mérete miatt feljebb fog törni a rangsorban.

Ha mindkettőt ivartalaníttatod, az nagyban megkönnyíti a dolgot.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010. szept. 1. 11:59 Privát üzenet

Tapasztalatom nincs.

Tanács: Én is csak ivartalanítva tartanám őket együtt. Vélemény: Képzeld, ha bármi miatt összeugranak...hát én tuti, hogy nem mernék odamenni szétszedni őket.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2010. szept. 1. 13:22 Privát üzenet
Az ambullokról úgy általában azt lehet elmondani, hogy eléggé dominánsak, saját nemükkel nagyon nem jönnek ki, és ezen a neveléssel nem sokat lehet segíteni, ezért inkább egyedüli kutyáknak valók. Azt, hogy a te kutyád mennyire ilyen, neked kell tudni, de én két ivaros kan együtt tartását, főleg két ekkora testűét nagyon nem valószínű, hogy vállalnám a helyedben.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2010. szept. 1. 20:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagy gondom van, borzasztóan keveset iszom, sokszor délután kapok a fejemhez, hogy még nem is ittam. Hogyan vehetném rá magam, hogy többet igyak. Már a bőrömön is látszik, hogy...
Forgalmi vizsga, tapasztalat, tanács?
Redis Super Mass-R-ről vélemény-tapasztalat-tanács?
HPV-vírus! SOS! Tapasztalat, tanács, bármi?
Akik mostanában az Uzsokiban szültek, vélemény, tapasztalat? Akinek nem volt választott szülésznője, akit éppen "kapott" kedves volt? Minden vélemény és jó tanács érdekel.37 hkm
Megvérzek minden együttlét után már hónapok óta.2hónapja doki azt mondta csak felfáztam, kaptam antibiotikumot, jobb volt, erre most megint. Tanács? Tapasztalat?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!