Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek a helyembe? (kutya)

Mit tennétek a helyembe? (kutya)

Figyelt kérdés
Családi összejövetel lesz holnap nagyszüleimnél ahol ott lesznek az unokatestvérek is de ők nem szeretik a kutyákat,sőt be se jönnek a házba ha kutya van. Van egy 2 hónapos kis tacsink akit még nem lehet egyedül hagyni,de senki olyan ismerősünk nincs aki tudna rá vigyázni. Amúgy jó kutya,csak ha embert lát nagyon örül ugrál,hanyatfekszik hogy simogassák meg a pociját. Ha meg kötöm mamáéknál a kertbe nem lesz baja?
2021. okt. 1. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Végig fogja vonyítani vagy elszökik esetleg.
2021. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
A kutya hozzátok tartozik. Aki ezt nem tudja elfogadni, ne menjen oda! Ennyi.
2021. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező megy a nagyszüleihez vendégségbe, nem hozzájuk jönnek.
2021. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok hogy elszökik,már ha kis ideig egyedül van már hangosan sír. Olyan mint egy gyerek.
2021. okt. 1. 23:32
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Te is egy nyomorék gazda vagy,akinek kutya se való,ha képes vagy egy 2 hónapos kutyát inkább kikötni,mint megemberelni magad és megmondani,hogy "ne fossá' b*zdmeg 2 hónapos kutya".

Ha annyira félnek,hogy be se akarnak jönni egy kölyök kutya mellé se ne jöjjenek hozzátok ugyanis TI MÁR kutyás család vagytok,akinek kutyája van!


Ha gyerek fóbiája vagy félelme lenne a gyereket is oda adnád addig valakinek?

Igen,lehet hasonlítgatni,mert az a baba-kutya kb egy 2 éves gyerek szintjén van.Az egyetlen amit tud az a farokcsóválás,az evés és az alvás,de félelmetes,menten le is f*stam.a bokám a gondolattól is..


Alapvetően,ha kutyától félő rokon jön azt mondom,hogy be lehet zárni a nagy kutyát,de könyörgöm egy kis kölyköt? Mit fog ártani,halálra nyalogatja? Menj már..

2021. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy félnek tőle,hanem arról hogy azt mondták "kutya nem lakásba való" és emiatt. Ugye nagy az egó...


Mondjuk gondolkoztam és arra jutottam hogy úgyis mi szervezzük a "bulit" és ha valakinek nem tetszik valami akkor haza lehet menni. Nem hinném hogy e alig 40cm-es kutya bármi kárt tudna tenni.

2021. okt. 1. 23:53
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

És,ha szerinte nem való a gyerek a házba akkor nem fogsz gyereket se szülni? Vagy a párodat is kint tartod majd a garázsban mert a rokonság úgy gondolja,hogy oda való?


Van egy kutyád,vettél magadhoz valamit amiért már felelősséggel tartozol.Abban a tudatban szereztél be tacskó kölyköt (gondolom..),hogy annak a házban kell lennie,mert rövidszőrű,kicsi és társaság igényes,tehát teljesen természetes módon ő ott van bent veletek,akár egy családtag.

Akkor mi a kérdés? Te máshogy gondolod,te máshogy élsz,akár rokon akár nem,vendégként jön a házadba,tehát alkalmazkodik ahhoz,hogy SZERINTED bent a helye a kutyádnak.

Pont.Állj a sarkadra az ég áldjon meg,nehogy már kívülről szóljanak bele a te háztartásodba.Megvannak a saját szabályaid,elképzeléseid,és életed,ebbe senkinek semmi bele szólása,és ha nem tetszik ne menjen oda.


Még ezt is sokaknak el kell magyarázni..🙄

2021. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Mi a fenének hívsz olyan vendéget, aki nem szereti a kutyákat vagy fél tőle, ha még arra a pár órára se tudod elszeparálni?? Ráadásul a nagyanyád háza, majd hazaküldni a vendéget, mert te nem tudod hova rakni a kutyádat, mert folyton cipelni kell. Tudod mikor. Én is félek a kutyáktól, eddig mindenki felfogta. Bírom az ilyet, hogy jaj a kutya van otthon, mondjuk itt nem. Nagyanyád helyébe mehetnél amerre látsz, nem hogy a vendéget inzultálni. Akik ráadásul gyerekek, szülő helyébe biztos nem vinném őket ilyen elvakult kutyab_zikhoz.
2021. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
7-es nem az ő háza, de azért dirigál a vendégnek, csak azt nem értem mi a fenének hívja. Kérdezőke, és a házigazda mit mondd? Vagy te megérkezel a kutyuskáddal, unokatesó meg megy az utcára? Na az ilyen emberekhez be nem tenném a lábam többet az életbe soha, az biztos.
2021. okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Mégcsak nem is a félelemről van szó. Alap, hogy ha vendégként elmegyek valahova, valaki házába akkor én fogok alkalmazkodni, nem ő formálja át teljesen az addigi életét hozzám, ez nonszensz!
2021. okt. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!