Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 új kutyaház a 2 nagytest...

Van 1 új kutyaház a 2 nagytestű kutyámnak, de nem hajlandóak bemenni? kihúzzák a pokrócot és az udvar közepén alszanak? mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 08:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

pontosabban napközben bemennek 5 percre, de nem alszanak bent?


számomra az lenne a fontos hogy bent aludjanak mert jól szigetelt?

2021. okt. 2. 08:48
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Mond meg nekik is.
2021. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

A kutyának fontos, hogy ha már ki van zárva, szemmel tudja tartani a bejáratot.

Legfőképpen az utcait, de szeret rálátni az ajtóra is, hogy lássa a gazdi mozgását. Lehet, ez nem valósul meg ebben a helyzetben.

2021. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szomszédom pulija is ezt csinálta; hiába volt jól szigetelt házikója, akár a hóban is kint aludt, semmint bent, a házában.
2021. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a teraszon az ajtóra szeretnek ráülni, nem teljesen látnak rá a kapura, de közel van


a kutyaházat felraktuk a teraszra

2021. okt. 2. 09:50
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Hagyd őket békén. Majd használják a kutyaházat, ha olyan az időjárás.

A kutya nem ember, aki hazamegy, akkor becsukja maga mögött az jatót és ott tölti az idejét.

A kutya nem úgy alszik, mint mi, emberek. Féléber állapotban vannak leginkább.

2021. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az gondolom meg van (mert minden évben millió poszt, cikk, segítség, leírás van róla), hogy a pokróc a lehető legrosszabb megoldás kutyaházba?

Ha már kint tartod őket, legalább próbálj meg normális körülményeket biztosítani nekik. Nem lehetetlen, én hiszek benne, hogy neked is sikerülni fog! Akárcsak sok millió másik embernek...

2021. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jellemző hogy megint jönnek a majd ha fázik bemegy kommentek.


Na akkor leirom neked is én hogy jártam. Az én kutyám se volt hajlandó bemenni a kutyahazba. Egyszer napokig esett az eső megállás nélkül és ő ott feküdt az eson, átázott bundaval vacogva de nem ment be. Na akkor fogtam, betuszkoltam a kutyahazba és nem engedtem ki ameg meg nem nyugodott. Utána dicsergettem simogattam és ő akkor jött rá hogy hát végülis neki ez így jobb. Onnantól kezdve mindig bement ha egy kicsit rosszabb volt az idő.

2021. okt. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

pokrócot csak száraz időben használjuk


majd lesz szalma alattuk ha vizes az idp

2021. okt. 3. 10:06
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 06:40

Az ilyen kutyából hiányzik az életben maradás ösztöne.

2021. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!