Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazott már valaki Pannon...

Utazott már valaki Pannon Volán-on kutyával?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert a honlapjukon azt írják, hogy nem szállítanak kutyát. Viszont volt már máshol hogy visszafelé sült el ilyen dolog, azt írták, hogy lehet vinni kutyát de a buszra meg nem engedték fel. Tapasztalatok?
2010. szept. 1. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

na csak még azt kéne,hogy már buszon se lehessen kutyákat szállítani,mert én akkor sorban lőném le a volán igazgatókat...olyan tüntetést csinálnék,hogy beszrna..

kérdező,várj utána nézekXD

2010. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom,de a volán(volan.hu) oldalán le van írva,hogy szájkosár+pózár. én is vittem már a kutyám,sokszor is,bár nem pannon volánnal utaztam,de hát az is csak volán..

nekem már szóltak be,hogy vinnem kell az oltási könyvet,hehe,mintha a buszsöfőrök értenének hozzá és tudják milyen oltás kell..de mivel a honlapon nem volt írva,hogy kell és nem is volt nálam ezért megmondtam neki,hogy ne játszon az állásával.

érdekes,hogy a büdös csöveseket felengedik,de a tiszta kutyákat nem..hajrá Magyarország!

2010. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, h lehet külön venni kutyajegyet. + szájkosár, póráz.
2010. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én jártam régebben faluról Pécsre kutyával a buszon,a kutyára szájkosár és vettem a kutyának is jegyet!Minden rendben volt!De ha van buszofőr ismerösöd kérdezz rá,de biztos lehet most is.
2010. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármely volántársaság buszjáratán lehet kutyával utazni. természetesen a kutya termetének megfelelő díszabású élőállat-menetjegyet kell váltani. Kötelessége megengedni a buszsofőrnek, olyan nincs, hogy nem. Szájkosár és póráz kötelező.
2010. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!