Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnek ilyen emberek ) :?

Hogy lehetnek ilyen emberek ) :?

Figyelt kérdés

[link]


Szörnyű :( Én végig könnyeztem az egészet(vagy csak én vagyok ilyen érzékeny?) Szegény kutyusok végig nyüszítettek :(. Mit szóltok ehhez?


2010. szept. 1. 19:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Minek nézed meg, ha tudod hogy kutyát kínoznak benne és nem bírod?
2010. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ilyet minek raksz fel, hogy mindenki felidegesítse magát, hogy milyen szutyok emberek vannak az országba?
2010. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Rohadt szemét k*rva. Remélem valaki felismeri, és szétba*sza a mocskos fejét. De ha más nem akkor majd én. Aki felismeri, szóljon, hol lakik!
2010. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
2. vok. Nem is az országba, de szutyok ember.
2010. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
uristen, ez szürnyű, ugy tünik neki semmit sem jelent a kutyaélet, üt kellene bedobni egy folyóba... milyen emberek vannak, és ki aza a f@sz aki ezt leviedózza, én is sirva fakadtam...
2010. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Fuuton ***** válasza:

Ez valami borzasztó, engem is megráz az ilyesmi, nekem nem volt szívem megnézni a videót, én tegnap olyan videót láttam, hogy elütöttek egy macskát egy parkolóban, és a macskának volt egy társa, és ott taposgált rajta a társa, fel akarta kelteni, aztán lefeküdt a halott macska mellé.

Azon én is elsírtam magam, és nem csak te vagy ilyen érzékeny, hanem mindenki, akibe egy csepp kis emberség is szorult, nem mindenki sír rajta, van aki csak nagyon elbúslakodik rajta, szerintem ez hangulat függö.

(16/F)

2010. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem egyszerűen ölte meg a nem kívánatos almot. Jobb mintha csákánnyal lefejezné őket, aztán a kukába dobná.
2010. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó fuldoklottál már? Próbáld ki.
2010. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
áh igen tényleg jobb,hogy megfulladnak..hülye idióta vagy te is..ivartalanítson,hülye krva csak tudnám meg ki az,elmennék hozzá és ugyanígy folytanám a folyóba..
2010. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

hát én csak elszomorodtam de ha a szemem elé kerülne ez a csaj én megölném.. ha jólhallottam a végén aztmondta h "Bocs"?

...

nagyon felhuzott ezzell... szegény kiskutyák..

minnyá bedobom a csajt a vizbe meg belefolytom hogy ba**ódna meg!! a g*ci krva annyát! hát mi a f*szt képzel hogy kutyákat dobál a vizbe ez a ge*iszáju f*szopo?

áááá

:(:(:(


remélem elkapják ezt a f*sszopo kis g*ci állatkinzót hogy pusztulna meg.!

2010. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!