Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha én megölelem a kutyámat...

Ha én megölelem a kutyámat akkor abból ő tudja, hogy ez a szeretet jele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 21:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
3%
Nem hinném.
2010. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha örül neki akkor szerintem tudja. De lehet hogy ő másnak örül, pl simogatás stb...
2010. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudja,mert érzi..Ahogy Te is érzed,hogy szeret téged...
2010. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van olyan ,amit állítanak páran, hogy energiákat érzi, akkor tuti érzi hogy te olyankor jobban kiadod az energiáidat, de szerintem helyzetből is megtanulja hogy az jó dolog, tehát hogy játszotok simized és megöleled és nem széttép valamit, jól megvered és megöleled:).
2010. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jajj én azt olvastam hogy: megölöm XD.
2010. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

először én is"megölöm"et olvastam x_x XD

szerintem érzi. sokkal kifinomultabb érzékei vannak az állatoknak, a kutyáknak pedig különösen. mikor megöleled, biztos más energiákat bocsátasz ki, pozitívakat, és biztos kémiai jele is van ennek... mondjuk, ha úgy öleled meg, hogy nem tud mozogni, akkor azt bizonyos fokú támadásnak is értelmezheti, vagy erőfitogtatásnak :S. leginkább külön külön minden kutyának a természetétől függ...

2010. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy tudja...vagyis érzi. Nyilván simogatod közben, kedves hangon szólsz hozzá.
2010. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ölelés emberi érintkezés nyelve ha a kutyával közölni akarsz valamit az ő nyelvén kell tenni. A hátgerincét simogatod az kutyanyelven azt jelenti hogy jó vagy nálam.Az arc megnyalása hálát alázatot jelent.
2010. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam ölelni az enyémet és utána nagyon boldog :) Jobban örül, mintha simogatnám, pedig nem dicséret, csak akkor kapja, ha jó kedvem van, igaz én közben simogatom is, ő meg a fülemet nyalogatja. De nekem azt mondták, hogy azért örül neki, mert amíg kölyök volt és fel bírtam emelni, mindig magamhoz öleltem, és erre még emlékszik.
2010. szept. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is meg szoktam ölelni a kutyámat:)

A nyakamba hajtja a fejét, és csóválja a farkát ilyenkor.

Azt nyilván érzi, hogy ez egy jó dolog, mert közel van a gazdihoz, és az egész olyan meghitt:) Nem olyan, mint amikor csak futólag megpaskolom a hátát.

Biztosan különbséget tudnak tenni a jó és a rossz dolgok között, és az ölelés szerintem egy nagyon erős, pozitív jelzés feléjük.

2010. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!