Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet sárga szalagot...

Hol lehet sárga szalagot beszerezni?

Figyelt kérdés
[link] Vagy elfogadott az a szalag is, amit esetleg a méteráru boltból veszek?

2021. okt. 11. 10:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem konkrétan azt a szalagot kell felraknod..

Kivághatsz egy csíkot is egy sárga anyagból és köthetsz masnit a kutya nyakörvére vagy pórázára.

Egy pár százas boltban vagy kínaiban is szinte biztos,hogy vannak színes szalagok,vagy csatos masnik,masnis hajgumik.


Nem az a masni a lényege a dolognak,hanem a sárga jelzés.De ne várd,hogy nálunk majd sokan tudni vagy érteni fogják mi az,és hiába fogod verni a nyálad,hogy "DE NEM LÁTOD A SÁRGA JELZÉST RAJTA?!" úgyse fogják érteni mi bajod van..

2021. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Ja, felesleges nálunk, 10 találomra megszólított ember közül egy se tudná, hogy mi az. Én se tudtam eddig, pedig még kutyám is van.
2021. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

Én is használom, meguntam, hogy a 15 éves süket, vaksi kistestű kutyámra engednek rá agresszív fifikéket vagy éppen nála 10* nagyobb kutyákat.

Mint halottnak a csók. Ha eddig nem érdekelte őket, akkor nem egy sárga szalag miatt fognak vele foglalkozni, hogy nem kéne ráengedni mindenkire az övéjüket. Jobban jársz, ha kitapasztalod, hogy mikor vannak kevesen.

2021. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem itthon az emberek 99%-a nem fogja tudni mit jelent a jelzés, hogy a kutyusodnak tér kell, és nem barátkozik. Itthon én is nem egyszer megjegyeztem, hogy ne simogassa már "mindenki" a kutyát, engem zavar ha egy idegen megsimogatja, ment a szemforgatás.
2021. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Aki érti a sárga jelzés jelentését, az bármilyen szalagról fel fogja ismerni.

Aki viszont annyit nem képes felfogni, hogy közterületen kötelező a kutyát pórázon sétáltatni, az ugyanúgy nem lesz tekintettel se a sárga jelzésre, se semmire. 😒

2021. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Ha már sárga szalag és annyira megközelíthetetlen a kutya ez célszerűbb.🤣

[link]

2021. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
A biohazard még jobb lenne szerintem, még a gazdit is 180 fokban kerülnék ki :)))
2021. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
Te nem vagy normális, csak hülyültem! Amúgy én írtam a 4-es hozzászólást is. Nekem is van kutyám, és tudom mit jelent a sárga szalag! Basszus szállj magadba! Engem te ne oktass így ki.
2021. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ezt kissé túlreagáltad...

Szerintem a 6. és 7. válaszoló is poénból írt, nem volt bennük valós rossz szándék. Én a 6. válaszon amúgy jót mosolyogtam, elkepzeltem, hogy van olyan kutya, amelyikre tényleg ilyen szalag lenne való.

Miért nem pontoztad le őket, ha nem tartod hasznosnak a válaszukat? Ennyire durva kirohanásra szerintem nem volt okod.

2021. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Erről kérdezd azokat, akik félnek még az utcára is kimenni! Ez nem a humor kategória. Ott belefér a stílusuk, de ha valakiről tudható, hogy komoly kérdésre komoly választ vár, akkor ne ott osszák ... a nincset.

Nem szoktam sem töröltetni, se lepontozni az efféléket. Tudod, akik figyelnek, azok számára akár tanulságos is lehet, mire számítsanak egykor, ha ők komoly fórumként akarnak elkönyvelni egy ilyen közösséget, mint a GyK. Az ilyenek csüccsenjenek szépen vissza a lövöldözős játékaik mellé, ott ellehetnek anélkül, hogy másokat bsztassanak.

Tudod, az nem zavar, ha engem messzire kerülnek. Az viszont igen, ha képtelenség néhány emberrel megértetni, hogy hagyja békén a kis utyulukutyulumutyulukát. Tudod, kiknek lenne a legnagyobb arca, ha a kutya pl. megkapná a kezüket, vagy kiszakítaná a ruhájukat? Igen, eltaláltad, nekik!

2021. okt. 11. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!