Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya táp?

Kiskutya táp?

Figyelt kérdés
Huskynak milyen táp jó ? ár érték alapján melyikek a legjobb tápok ?

2021. okt. 11. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Fajtától független. Legyen puppy vagy junior táp, magas húsaránnyal. De hogy a te pénztácádnak mi fér bele, azt mi nem tudhatjuk.
2021. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ár érték alapján a Brit (Premium, Carey, Fresh) tápok a legjobbak szerintem. Nem a legjobb minőség amit csak adhatsz, de korrekt.
2021. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az enyém lesz a kutya én csak segíteni akarok . Nekem nyuszim van ott úgy van , hogy van 4 db jó táp amit lehet nekik adni a többi rossz így könnyű kiválogatni mi válik be . Viszont nagyooon sok kiskutya táp van . Akkor mit érdemes nézni egy összetevő listán ?
2021. okt. 11. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél több hús|húsliszt legyen a tápban.

Állati származékok ne (még a szőr és toll is állati származék..),gabona lehetőleg ne,ha allergiás a kutya akkor csirke semmiképpen sem.


A Brit tápok tényleg jók és népszerűek.

2021. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
75%
Szuperprémium tápok: Orijen, Acana, N&D, DaDo, Platinum, Real Nature, Carnilove, Purizon, Belcando. Fontos hogy puppy/junior és az ideális tápméret Medium vagy Large.
2021. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a táp hústartalma, a kutya allergiás-e valamire, ha igen, azt is nézni kell, hogy olyat a táp ne tartalmazzon, fontos infó az is, hogy milyen vitaminok, nyomelemek vannak még a tápban.
2021. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Brit Care, Brit Fresh. Nálam a Brit Prémium nem vált be, de van aki arra esküszik. A Josera tápot is csak ajánlani tudom. Igazából kutyától függ, hogy melyiket hasznosítja legjobban. A fontos az, hogy ne kapjon semmi Pedigree-t meg egyébb szemetet, mert ha rászokik az ízfokozókra nagyon nehéz lesz jó tápra átszoktatni
2021. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!