Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

Kutyakeresesben vagyok. Rengeteg fajta szoba jott mar, de nem tudtam donteni.

Olyat szeretnék, ami az eletvitelemhez is passzolna.

Sokat kirándulnek vele hétvégente, szeresse a vizet, vizpartot. Mindenkepp olyan fajta lenne jo, ami azért lakásban is el van, birja az utazást (tudomtudom szoktatni kell hozza, de olyan fajtára gondolok ami kényelmesen elfer tehát nem ujfundlandi). Ami eddig szobajott: ausztrál juhászkutya, spaniel, uszkár.

Esetleg mas ötlet? Vagy ezek közül melyik?



#Kutyakeses
2021. okt. 13. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Labrador is szereti a vizet,de én az uszkárra tudnék egy +1 ajánlást mondani.Nagyon jó kiránduló társ,csak mivel vadászkutya volt néha nagyon elmerül a szaglászásban.:D


Ha nincs konkrét elvárás szét néznék menhelyen is :)

2021. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen a menhely is szoba jott. Egyébként nincs konkrét elvaras. Kutya kutya nekem mindegy en szeretem mindet. A menhelyet viszont most kizarnam bizonyos okok miatt.

Illetve csakis tenyesztotol vennek kutyust.

2021. okt. 13. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg portugál vizikutya?
2021. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kepzeld el pont az imént néztem. Viszont egyaltalan nem ismerem a fajtat. Valaki tud esetleg tenyésztőt Magyarországon? (portugál vizikutya)
2021. okt. 14. 09:07
 5/8 Hovarju ***** válasza:
60%

Amber eyes magic kennel.

Portugál vizikutyákat tenyészt a hölgy. Egy kiállításon volt alkalmam beszélgetni vele. Nekem nagyon szimpatikus volt.

2021. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A portugált csak azért nem is ajánlottam mert nem tudtam,hogy van magyar tenyésztője :o

Bár ilyen paramétereknek a vizsla is jó,én nagyon szeretem első sorban a magyar vizslákat.Imádni való jószágok. :)

2021. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a retriverek a kedvenc fajtáim. Szívemcsücske a labrador, de volt már tapasztalatom goldennel is, nagyon kedves, okos, szeretetteljes kutyák. Amiket írtál, az alapján nagyon jó társ lehet akár a labi akár a goldi
2021. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, igen. Rajuk is gondoltam viszont ok nagyobb testuek. Mint ahogy elneztem a portugál vizikutya is. De meg csak tervezek, gondolkodok, úgyhogy mindenre nyitott vagyok.

Esetleg a portugál vizikutyarol tapasztalata van valakinek?

2021. okt. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!