Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet távol tartani a...

Mivel lehet távol tartani a kutyákat, hogy ne vizeljenek utcán tartott autóra robogóra vagy biciklire?

Figyelt kérdés
Valamilyen szerre gondolok amit a kerékre fújok mondjuk egy sprayből. De az is lehet hogy a jármű helyét szórom be valamivel, amit távol maradásra bírja az ebeket.

2021. okt. 14. 13:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Semmivel ... ezek a legjobb pisihelyek! :)))
2021. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%
Be kell allni a garazsba, vagy berelt parkolohelyre ... aki a csillag-garazs alatt parkol, arra meg en is rahugyozhatok ha eppen kedvem tartja :D
2021. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
99%
Én is utálom, ha a kocsimat telibeh.gyozzák, de ha bunkó a gazdi és engedi neki, akkor úgysincs mit tenni. Ha esetleg épp látod, és pasi vagy, odamehetsz és oldalbahugyozhatod te is a gazdit. Neked meg az a legjobb pisihely.
2021. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Kutya távoltartó spray-k léteznek, keress rá. A hatásosságuk passz.
2021. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
4%

Ul a csavo az autoban :) Kutyam odamegy es elkezd vizelni ... srac kiguvadt szemekkel nez ram - en csak vigyorgok es megvonom a vallam "solj ra nyugodtan!" (mondtam) :))) Hozzateszem akkora kutyam van ha felemeli a labat hugyozashoz, akkor magasabbra emeli mint egy atlag auto motorhazteteje :DDD


Srac az autoban csak nezett tovabb, a kutyam tovabbra is hugyozta az autojat, en pedig a bajszom alatt mosolyogtam szimpatikusan :)))

2021. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%

Nekem ez teljesen bevált otthon, a macska se grasszált végig a kocsin. A gumira nyugodtan lehet fújni, még akár a kerékjáratba is, hogy ha esik az eső és amúgy nem mész vele, még legyen aromája. Erős citrusos illata van, ezt nem szeretik a kutyák és a macskák. Fényezésre én azért nem mertem fújni.

[link]

2021. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%

Tenni nem nagyon lehet ellene, a spray is meddig hat? Az első esőig.

Én nem engedem a kutyámat se kerékre, se ház falra sem szemeteskukára pisilni, én sem szeretem ha le van pisilve a kocsim és a kukást sem akarom, hogy pisis szemetest fogdosson. Sajnos sokak intelligenciája soha nem fog idáig eljutni.

2021. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
3-as! "Én is utálom, ha ..." - itt cseszted el!!! Kit erdekel, hogy te mit utalsz? :)))
2021. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
97%
5/8. Szánalmas egy ember lehetsz. Épp elég szomorú, hogy ilyen embernek egyáltalán kutyát adnak.... :)
2021. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

5-ös mondjuk velem pont nem jártál volna jól, többnyire vannak szerszámok az anyósülés előtt a kocsimban, na mármost az L-alakú feszítővassal minden további nélkül azonnali eutanáziát lehet végrehajtani bármelyik kutyán, és bármelyik embert könnyűszerrel ivartalanítani is lehet vele, minden további nélkül :) Volt már hogy kutyák támadtak meg (elfelejtették becsukni őket ott ahova kihívtak), csak azok nem panelszökevények voltak hanem edzett őrzővédő kutyák, mondjuk úgy hogy elcsicsikáltak szépen :)


8-as, na és akkor ennyi erővel téged ki kérdezett????

2021. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!