Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb prémiumtáp?

Melyik a legjobb prémiumtáp?

Figyelt kérdés

Royal Caninra gondoltam, de elég sokszor hallom újabban, hogy nem túl jó...Felnőtt francia bulldogom van.

Konkrét típusokat várok (pl. Acana Pacifica stb.)

Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 2. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem angol van, szerintem az Orijen verhetetlen, de mondjuk én azt nem tudom megfizetni.


Azt szoktam csinálni, hogy váltogatom a kajákat, és eszik 15 kg szuperprémiumot, utána valami középtkategóriást (mondjuk dog chow).


Eddig a prémiumból én is mindig Eucanubát, vagy Canint vettem, de mikor most bementem egy Fressnapfba, pont le volt árazva egy 15kg-os Happy Dog, úgyhogy gondoltam kipróbálom. El vagyok képedve, hogy mennyire gyönyürű tőle a szőre, komolyan.


De szerintem mindenkinek magának kell belőnie, hogy mi tesz a legjobbat a kutyának. Próba szerencse alapon :) A RC árkategóriájában nagyon nem nyúlhatsz mellé.

2010. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Norczy ***** válasza:
Nálunk a ProPlan vált be a sensitive! Nekem attól lett szép a kutyusom, előtte evett Royal Canint is Happy Dogot is Flatazort is. Ezek nem is ízlettek neki+ nálunk nem lett szép tőle. Ezt ki kell tapasztalnod hogy a te kutyádnak mi ízlik és mi tesz jót!
2010. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: Acana, Orijen, Profilum, Real Nature, Yarrah, Royal Canin, Eukanuba, Hill's, Happy Dog-nak is van prémiumja, ha jól tudom, Pro Plan, Chicopee, Pro Pac.


Közepes: Fides, Belcando, Biomill, Happy Dog, Flatazor, Dog Chow.


Rossz: Chappy, Darling, Pedigree, Darling, Friskies, Winny, Reno, Gerodog (Lidl-s), CBA-s, Tesco-s, stb. Ha megnézed pl. a Tescosat és a Chappy-t, ugyanaz. Csak a Chappy színes, illatos, és reklámozzák a tv-ben. Ugyanúgy 4% hústartalom.


Szerintem:)

2010. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyém pro plant (sensitive) és taste of the wild-ot (bölényes) eszik.
2010. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legjobbhoz amiket még nem írták: Taste of the wild, Chicken soup! Egyébként a 14:36os nagyon jól összefoglalta!
2010. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is Royal Caninnal etettem, de valahogy csak piszkálta, nem nagyon izlett neki. Az állatorvos azt mondta, hogy a Belcandó is hasonlóan jó , mint a RC, meg lehet próbálni. Nekünk bevállt. Evett már ő is PRo Plant, de azt is utálta... Ezt nagyon nehéz megmondani kinek mi a jó...

Akkro a Belcandó mégsincs egy szinten a RC-nel? Na jó mindegy, ma rendeltem új adagot. Nekem szerencsém van, nem érdekel az ára, mert megtehetem.. Dokira hallgattam.

2010. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Szellő lány-nak:

A Flatazor nagyon jó prémium táp.

Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, a kutyám egyenesen imádja.

2010. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló írta, hogy a Belcando és a Happy Dog középkategóriás. Tévedett.

A Belcando egy német piacvezető szuperprémium táp.

A Happy Dog egy német prémium táp.

2010. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!