Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esti kajánál mindig parancsra...

Esti kajánál mindig parancsra kapja meg az adagját amit ha megkap lefekszik és csócsálja,közbe én csinalom a dolgom van amikor megsimogatom amivel eddig nem volt probléma,azonban tegnap mikor megkapta a kajáját és meg akartam simogatni hogy okos?

Figyelt kérdés
Morgott és oda akart kapni,mit tegyek?
2021. okt. 17. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Megszidod, elveszve az ételt és 10 perc múlva újra odaadod, és végig csinálod ugyanezt amit leírtál.
2021. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne csesztesd eves kozben ... majd simogatod utana.
2021. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Te egyel eloszor. Utana adod a maradekot neki. Ha nem ettel elotte a jelenleteben ,mielott megkapja az etelet,akkor kutyanyelven annyit jelent,h (o eszik eloszor=) o a fonok es nincs jogod a kajajat elvenni .


A sorrend betartasaval tudod egyedul kozolni,h te vagy a fonok. Ezt az etologia nevu tudomanyag tamasttotta ala. az elte-n van ilyen tanszek. Szoval nem humbug…..

2021. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért kap oda, mert b@sztatod evés közben. Nem szabad engedni, hogy védje a kajáját, de az sem normális dolog, ha dícsérés címszóval ráereszted az világegyetem szeretetének az egészét. Te mit szólnál hozzá, hogy nagymama szüntelen püfölné a dícsérő szavakat, miközben eszel? Jaj arany Gizikém, de jó, hogy eszel! Olyan szép húsos leszel tőle, egyél csak! Egyél csak egyél, van még, ha kérsz, ne sajnáld a falatot! Hát már megetted a felét, van még, ha kérsz! Odanézzenek de gyönyörűen kezeli a kést, villát, igazi úrihölgy vagy kis Gizim, egyem meg de cukorfalat vagy!
2021. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez “normális” dolog? Vagy elvenni elvehetem tőle?
2021. okt. 17. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. A kutya nem mutathat agressziót a gazda felé soha. Valami nyilván megváltozott a viszonyotokban vagy az életében, hogy ez megtörtént.


Ez a "ne basztasd evés közben" baromságot felejtsd el. A fenti okosok, ha a kutyájuk veszélyes dolgot evett meg vagy megakad valami a torkán, inkább hagyják meghalni, semmint hogy odanyúljanak és elvegyék tőlük.

2021. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Az hol b.sztatás, hogy ha megakad valami a torkán, akkor lenyúlok neki és kiveszem?? Azért ennyire nem kellene kiforgatni a szavakat.
2021. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem normális, hogy a kutya agresszíven reagál amikor eszik. A mieink sincsenek basztatva evés közben, de neveltük őket arra, hogy akár a szájából is kivehetném. Persze nem teszem, hacsaknem azt látom hogy a kertben talált valamit, akkor nyilván elvesztem tőle, ki tudja mi az.

De ha hagyod ezt, egy idő után már mellette se mehetsz el úgy, hogy ne morogjon. Szerintem semmiképp ne hagyd.

2021. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bármit ki vehetek a szájából és szoktam is ha olyat vesz be, most az 1x történt ez meg kajánál.
2021. okt. 18. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ez egyszeri és később már nem volt gond vele, nem csinálnék nagy ügyet belőle.
2021. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!