Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne meggyőzni,...

Hogyan lehetne meggyőzni, hogy kiengedje a kutyáját a kertbe?

Figyelt kérdés
Jelenleg a kutya kenelben van a kenel minden előírásnak megfelel, de nekem azt mondta, hogy ki lesz engedve a kutya ha lesz kerítés. Most lett kerítés, de egyáltalán nincs többet kiengedve. Arra hivatkozik, hogy szétkaparna mindent, de ha nem tanítja meg neki ezt nem is fog jól viselkedni és még nem is próbálta ki, hogy tényleg szétkaparná-e a kertet.Természetesen viszi napi 3X a kutyát sétálni labdázik is vele. Már annyira hozzászokott a kenelhez, hogy ha ki is van engedve akkor is onnan ugat ha jön egy másik kutya, néha be is megy. Csak akkor van ki engedve ha a gazda is kint van. De szerintem egy Border Collie-nek nem biztos, hogy jó a nap 80%-át a kenelben tölteni.

2021. okt. 17. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
.. ezt miért a macskák kategóriába írtad ki?
2021. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Opsz. Rosz kategóriát nyomtam bocsánat.
2021. okt. 17. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Hát,ha szomszédé akkor nem tudsz mit tenni.A hülyéken és a felelőtleneken nem lehet segíteni.


Ha rokoné akkor engedd ki te..

2021. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

Ha minden nap le van fárasztva, egy munkavonalú kutyának jobb, ha egy nyugodtabb helyre van csukva, különben a sok ingertől kényszercselekvéseket kezdene felvenni és feleslegesen idegesítené magát. (pl elhaladó emberekre üvöltene és brutál sebességgel futna oda-vissza az utcafronton, de olyanról is hallottam, hogy egy border úgy vezette le a feszkót, hogy egy nagyobb bokor körül szaladgál, rohant körbe-körbe)


Ismerek munka bordereket és malikat, a többséget nem hagyják egyedül az udvaron randalírozni, bár ők inkább a házban tartják a kutyákat(bár gondolom az is közrejátszik, hogy elég drága kutyák, akikben rengeteg munka és drága edzés van)


Persze, ha a séták csak 5-10 percesek és nem igen sportol vele semmit a gazdi, lehet inkább arról kéne meggyőzni, hogy keressen egy rendes gazdát a kutyának...

2021. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó jó nagy hü...e vagy!Soha nem fogom megérteni,hogy minek az ilyennek kutya?!😡😡😡😡
2021. okt. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!