Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bárányos kutyatáptól lehet...

Bárányos kutyatáptól lehet hasmenése kutyának?

Figyelt kérdés
Brit care bárányos tápot kapott,ami hetekig jó is volt neki de aztán többször volt hasmenése.Ha főtt kaját kapott akkor nem volt.

2021. okt. 18. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát,ha kapott mellé mást is (főtt kaját ahogy írtad) akkor le is írtad a problémát.

A brit Care egy hipoallergén táp,semmi nincs benne ami allergiát okozhatna.A főtt kajában van.


Ne adj neki semmit mellé,és ne etesd vegyesen.nem tesz jót a kutya gyomrának.

2021. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A táp mellé semmit nem adtam.Amikor hasmenése volt akkor abbahagytam a tápot és addig rizst kapott meg esetleg sovány húst amíg rendeződött neki.De amikor megint tápot kapott újra hasmenése volt.Azóta még nem adtam neki.

Ezért nem értem,hogy miért mert ez elég jó minőségű táp,remélem hogy nem ettől volt.Semmi mást nem kapott mellé amikor tápot adtam.

2021. okt. 18. 16:17
 3/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
80%
Az én kutyám sem bírta a Brit Care bárányos tápot, (zöld színű) hasmenés és savhányás volt tőle, végül a BARF étrend vált be. Én azt ajánlom hogy válts tápot.
2021. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg másik táp?
2021. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem.Pedig 2-3 hétig nem volt semmi gond,több volt a széklete de rendben volt.Esetleg tudtok ajánlani mást?
2021. okt. 18. 17:43
 6/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
72%
Szuperprémium tápok: Orijen, Acana, N&D, DaDo, Platinum, Real Nature, Carnilove, Purizon, Belcando
2021. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Egyébként napi 3-szor kapott olyan 100-110 grammot,tehát az adagolás szerint adtam mert kb 300 grammot írt a zsák 3-4 hónapos 10-15 kg-os kölyöknek.Illetve olyan 5-6 óra eltelt az etetések között,akkor az úgy jó?
2021. okt. 18. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!