Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya mellé lehetnek...

Zarándok 23 kérdése:

Milyen kutya mellé lehetnek macskák és halak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Olyan mellé, ami nem bántja a macskákat. Nem fajtán múlik, hanem nevelésen, és a természetén.
2021. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem angol cocker spániel kan és beagle kan mellett volt macska. Először több, majd 1 maradt. Egy nagy kandúr.


A hierarchia így volt :


Spániel, macska, beagle


A beagle-t gyakran elverte a macska..

A spániellel viszont a legjobb barátok voltak. Együtt is aludtak, ha valamelyiknek kis sérülése volt, nyalogatták egymást.

Ivaros volt mind, ez kb 18 éve volt.

2021. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem Border Collie mellet vannak macskák együtt is alszanak a kutyaházban és egymást gyalogatják. Az akváriumi halakat nem zavarja a kutya ha csendes, a tavihalakhoz meg majd hozzászokik.
2021. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Mudi és yorkshire terrier mellett van egy cicám. A macska a főnök😅
2021. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Jól nevelt..:D
2021. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tacskó mellett van macska. Nevelès kèrdèse, nem fajta függő
2021. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Németjuhaszom érkezett elsőnek, macska másodiknak. Aztán lett labradorom, nem érteti annyira, hogy a macska nem akar vele játszani. Németjuhászom elpusztulása után lett ausztráljuhászom. Soha, egyik kutyám se bántotta volna a macskát, de ez lehet azért van, mert mindig a macsek volt és lesz is a főnök :).
2021. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
84%
Nekem korcs kutyám van,az anyja spániel az apja nem tudom.Van két macskánk velük jól kijön, együtt is szoktak aludni,enni nem esznek együtt. Más macskát nem enged az udvarra azokat meg ugassa, meg kergeti.
2021. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Mindegy, csak neveld meg a kutyát. Roti, német juhász, és bull típusú mellett is volt macskám, sose volt velük gond.
2021. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkitől nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2021. okt. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!