Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvostól vettem féreghajt...

Állatorvostól vettem féreghajtót, de itthon vettem észre hogy úgy vágta le, hogy a neve lemaradt róla. Jó lenne tudni hogy mit adok a kutyámnak... Alpha-Vet Kft. gyártmánya, fehéres színű, kerek, lapos tabletta, felezővonallal?

Figyelt kérdés
Nem ismerős valakinek? Ízesített vajon?

2021. okt. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
vermox
2021. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hatóanyagból is vannak második szótagok, ráadásul 3 félét tartalmaz. És állatgyógyszer. A Vermox tudtommal embereknek van. Nézelődtem, talán Noroverm Trio lehet
2021. okt. 19. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

3 hónap múlva úgyis kapsz még belőle,nem mindegy?

Ha csak nincs valami érzékenysége a kutyádnak nem kell még egy féreghajtóban is a mumust keresni.

Ha meg ennyire nem bízol az orvosodban és a kapott gyógyszerben válts orvost és vegyél külön tablettát ami szerinted is megfelel neki..

2021. okt. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld nem mindegy. Az intelligens emberek szeretik tudni és ismerni a dolgokat, az ostobákra jellemző tulajdonság hogy gondolkodás nélkül vakon hisznek mindenben; kár volt ideböfögni a haszontalan, ócska megnyilvánulásodat..
2021. okt. 20. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Gondot okozna, ha felhívnád az orvost? Mondhatod, szeretnéd magadnak lejegyezni a féreghajtó nevét, beadási időpontját.
2021. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Féreghajtó tabletta,az állatorvosodtól Mr.intelligencia.

Hívd fel,és kérdezd meg,vagy ott helyben is megkérdezhetted volna,hogy mit kaptál.

Imádom amikor intelligenciát emleget itt valaki,de annyira nem képes,hogy megemelje a telefont és feltegyen egy kérdést.

Az állatorvos tudná a legbiztosabban megmondani,hogy melyik készítményből kaptál te intelligencia bajnok.

Ahelyett hogy megkérdeznéd az interneten kutakodsz és tőlünk kérdezed,hogy mi lehet..


Akkor papolj intelligenciáról,és akkor sértegess ezzel másokat,ha te valóban legalább megközelíted az intelligens ember fogalmát.

2021. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!