Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyjából 1-2 órája...

A kutyám nagyjából 1-2 órája fura hangokat és mozdulatokat ad ki, mintha büfögne, és a gyomra hangosan korog?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem korog a gyomra, nem éhes, van etetve rendesen. A mai nap folyamán széttépett egy zsebkendőt, és arra tudok gondolni, hogy abból ehetett meg darabkákat, mert 1-2 órája büfögésre emlékeztető hangokat és mozdulatokat tesz, pár másodpercenként, percekig, ezután eláll, majd 15-20 perc múlva megint elkezdi. A gyomrából hangos, fura hangok jönnek, mintha emésztene akarna valamit, és picit mintha fel lenne duzzadva a hasa. Orvoshoz nem tudunk menni, este fél 11 van, és aggódok érte, hogy nincs jól, pedig ugyanolyan izgága, nem is engedi magát nagyon megfogni, ezért nem tudok rajta heimlichezni, de szerintem nem is szükséges, mert a léguta szabadnak tűnik.

Eszik, iszik ugyanúgy, szerintem ő is meg van szeppenve, arra tudok gondolni hogy amíg nem voltam otthon valami apró tárgyat megehetett, de nem vagyok benne biztos. Ha még reggel sem lesz jobban orvoshoz viszem, viszont aggódok, hogy az este súlyosabb baja esik. Valaki tapasztalt már hasonlót? Megnyugodhatok?

Tudom, hogy nem az interneten kéne tanácsot és segítséget kérnem, de jelenleg nem tudok mást tenni és szeretnék egy kis megnyugvást az estére.



2021. okt. 20. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ugye nem evett élesztőt? Állatkórházba nincs lehetőség elmenni?
2021. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha öklendezne?
2021. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A zsepi mellett valami mást is megevett, papírzsebkendő nem csinál ilyet.
2021. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kutya? Tippre kicsi, ha ilyen neveletlen, hogy nem engedi, hogy megfogjátok. Ha az a pár darabka zsebkendő kicsit több volt, attól is lehet baja.
2021. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Reggelre már teljesen jól volt, megnyugodhattam szerencsére. Azóta is egész nap jól volt, ugyanúgy eszik, iszik továbbra is, nem hinném, hogy lenne bármi gond, köszönöm a válaszokat! Figyeljük még nagyon, ha bármi tünet jelentkezik még egyből visszük akár kórházba is, de jelenleg kutya baja. :)
2021. okt. 21. 16:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra tudok még gondolni, hogy a tünetek jelentkezése előtt új tápot evett, talán az okozhatta az egészet, a kérdésbe nem írtam, de nagyon büdöseket pukizott. Nem fogja többet ezt kapni, visszatérünk a régi tápra.
2021. okt. 21. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tápot fokozatosan kell váltani, ha egyből váltasz okozhat emésztési panaszokat, hasmenést, lehet inkább az volt a baj. Ettől még lehet jó az új táp csak fokozatosan kell váltani, mindig a régi táppal kell keverni és egyre több újat és kevesebb régit adsz neki.
2021. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!