Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi kutyátok mennyi idő...

Menhelyi kutyátok mennyi idő után kezdett el játszani?

Figyelt kérdés
Mi hétfőn hoztuk el, egyelőre semmilyen játék nem érdekli. Másfél éves.

2021. okt. 22. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre nagyon friss neki a helyzet. Hozzád hogy viszonyul? Könnyen lehet, hogy nem tudja használni a játékokat, meg kell tanítanod játszani. Én kutyámmal 2,5 hónap után tudtam elkezdeni játszani, addigra oldódott fel, de 4. Hónapban vokt először, hogy teljesen önállóan jött odahozzám, hogy játszani akar. Ez nagyban függ a szemékyiségétől, előéletétől és a kialakult bizalomhoz
2021. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bújik, nagyon ragaszkodott már a menhelyen is. Van mellette 2 másik kutya, ők játszanak, de csak nézi őket. :)
2021. okt. 22. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen játékokkal próbálkoztál eddig? Az én kutyámat sem érdekli bármi.
2021. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Labda, kötél, plüssök. Van itthon kb 30 játék, eddig egyikre sem mozdult meg :D
2021. okt. 22. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyi kutya az elso perctol kezdve jatszott a kutyankkal.


A labdat nem ismerte.


Meg nem tudja,h hozzanyulhat.

Turelem.

2021. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd oldódik idővel, és akkor már jobban fogod látni, milyen játékok érdeklik, nálunk is idő kellett. Aztán kitapasztaltam, hogy az enyém nem labdás, max. a kajával töltött snacklabda érdekli, a frizbi után szívesen fut, de csak ha textil vagy kötél, a műanyag nem játékok hidegen hagyják, a plüssöket szereti, de nagy kedvenc az én lyukas, már használaton kívüli zoknim is, úgyhogy ha valami elnyűtt ruhadarabot kiselejtezek, megkapja a kutya, amíg nem érik meg a végleges kidobásra, és persze örök kedvenc a bot, szerencsére csak aprítja, nem szereti lenyelni, úgyhogy nyugodtan dobálhatok neki botokat.
2021. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vantel ***** válasza:
2 hét múlva felszabadultan játszott.
2021. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!