Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyámnak...

Lehet valami baja a kutyámnak ha nem eszi a kajáját?

Figyelt kérdés

Szerdán váltottunk át barfról főzésre. Ezmiatt szerdán koplaló napja volt a váltás miatt. Csütörtökön egy prémium száraztápot kapott. Abból alig evett. Ma megvettem a husikat hogy főzzek de már lejárt a vacsi idő így ma is szárazat kapott.

Holnap szombat bőven van időm, így majd főzők neki egész hétre.

Lehet valami baja, hogy csüt, péntek alig -alig pár falatot evett? a kaja egész nap előtte van tehát éhen nem hal.



2021. okt. 22. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
ha nem nyúlt hozzá, nem is volt igazán éhes.
2021. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hozzá nyúlt de csak falatozott
2021. okt. 22. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Össze-vissza, mindenféle kaját adsz neki. 1 nap alatt elvárod, hogy átálljon.


Mélyedj el a kutya gondozásában, táplálásában, stb., mert nagyon nem értesz az állattartáshoz.

2021. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de kicsit kattosnak tűnsz. Nem az ilyen állatvédőkre voltam kiváncsi. Nem magyarázkodok, gondolj amit akarsz leszarom:)
2021. okt. 22. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerdán nem kapott semmit. Csütörtökön és pénteken száraz tápot, előtte BARF szerint etted, húsokkal,(meg egyébbel ami kell a barfhoz) ezek után az sem lenne meglepő, ha egyszerűen csak nem ízlik neki a táp. :)


Baja nem lesz egyébként.


Szerintem holnap abból már enni fog, amit főzöl neki.

2021. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom!
2021. okt. 22. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért van mindig előtte az étel? Miért hagyod válogatni?
2021. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Összesen 2 napig hagytam előtte, nem szoktam. Az àtállás miatt hagytam hogy ne haljon éhen XD
2021. okt. 22. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ízlik neki, eddig mást kapott, nem hiszem, hogy baja lenne.
2021. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem hagyunk kutya előtt ételt.


Lerakod a kaja adás időpontjában 10 percre lent hagyod. Ha addig nem kezd neki enni,akkor elveszed,majd másnap ugyan abban az etetési időben újra elé rakod. barf és főtt kaja után a táp nyilván kevésbé lesz érdekes. De ha éhes meg fogja enni, ha nem eszik pár napig,mert sztrájkol semmi baja nem lesz, te adsz neki lehetőseget,hogy egyen. Ő nem él vele. Így járt.

2021. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!