Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen élményed vannak a...

Milyen élményed vannak a kutyáddal?

Figyelt kérdés
Mesélnél történeteket róla? Melyik kutyáddal voltak a legszebb élményeid, melyik kutya volt az akihez a legjobban ragaszkodtál?

2021. okt. 24. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz lenne kiemelni egyetlen élményt is, vele minden élmény szép. :D
2021. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem elég sok jó élményem volt vele. Egyszer télen, amikor még kisebb voltam, rámfeküdt a kutya és majdnem háromnegyed órán keresztül kint feküdtünk a havas földön, mert azt akarta, hogy simogassam a füle mögött. Ráadásul ő egy elég nagy kutya volt. Nagyon türelmes kutyus volt,mert amikor sírtam akkor ő hozzá mentem mindig beszélgetni és ő ilyenkor mindig hozzámnyomta az orrát, hogy vigasztaljon. Annak ellenére, hogy az izületei sokat fájtak a betegsége miatt, mindig odajött hozzánk, ha hazajöttünk. Sajnos fél éve elhunyt, de ő volt a világon a legjobb kutya.
2021. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Elpusztult de hiányzik.
2021. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Konyhamalac kategória 1. helyezett, ha bográcsolunk állandóan figyelni kell rá, mert mindent ellop! Egy fél évig nem volt meg a grill rácsa, mert őkelme eldugta valahová! Már rég vettem újat, mire véletlenül megtaláltam. Amúgy szeretjük persze.
2021. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazàból a legnagyobb èlmèny az èrkezèse volt. Nagyon magam alatt voltam. Rossz hírt kaptam. Egy nap a kapu előtt volt, egy picike kutya, betegen, bolhàsan, és büdösen. Behoztam, meggyógyítottam, kezeltetem folyamatosan. Ő pedig estènkènt hozzàm bújva alszik el. Egy kis tacskó fèle kutyus lett, a legjobb baràtom, és csalàdtag. Akkor èrkezett amikor a legnagyobb szüksègem volt rà, hogy valakiről gondoskodhassak. Érzi a hangulatom, egy nèzèsből is megèrtjük egymàst. Okos és imàdnivaló.
2021. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudok egyet kiemelni. Az életem része. A mostani kutyámhoz ragaszkodok jobban, még csak a 2. a családban, az 1. után 10 évig nem volt kutyánk, mert nem akartunk "pótlékot" utána sem, pedig akkoriban más volt még a kutyatartási kultúra, meg gyakorlatlanok is voltunk, ma már visszagondolva egyes dolgokat másképp csinálnánk, mert nagyon szerettük őt is.
2021. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell vele szívni, de okos, és szeretet teljes.
2021. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok egy élményt kiemelni. Németjuhászunk van, kölyökkora óta jön velünk nyaralni, túrázni, kirándulni, külföldre stb. Most 10 éves és most is visszük szilveszterre magunkkal. Mindig van valami élményünk vele, szóval nagyon nehéz lenne egyet kiemelni. :)
2021. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudsz egyet kiemelni? CSak írj le valamit... nem fog megsértődni mert valamit kihagytál elhiheted..
2021. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kutyám egész kicsi volt, amikor október környékén összeszestem egy falu árokpartjáról. Egy kis fekete, itt-ott barnás szőrgolyó volt. Abban az évben már novemberben esett a hó, halálian aranyos volt, ahogy ugrált benne.


Ma már 12 éves öregfiú, szőre leginkább németjuhászé, de testalkata vizslás, igazából minden van benne, de nagyon szép és okos kutya.

2021. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!