Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám lehetne?

Milyen kutyám lehetne?

Figyelt kérdés

Nem sürgős. Sőt kimondottan rá ér jelenlegi terveim még változhatnak is. És még változtathatok ezen ha nem jó a kutyának, de mindenképp szeretnék egy kutyát.

Egy szép nagy kertben szabadon rohangálhatba labdáznék is vele. Sélálni nem vinném napi 3X csak napi egyszer reggel, de az olyan lenne, hogy mindenhová velem jön és nap végére boldogan fekszik le a helyére. Kis vagy közepes termetűt szeretnék barnát. Illetve listát. Mopszra gondoltam egy lehetőségnek, de tudnátok ajánlani még ilyeneket?



2021. okt. 24. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Te nem kutyatársat akarsz, hanem egy divatos kerti díszt.

Még bull típusút is FOGADHATNÁL ÖRÖKBE, ha lefárasztod. Szinte mindegy a kutya fajtája, ha szeretve van és foglalkoznak vele (kivéve amelyik kint megfagy, vagy kibújik a kerítés alatt), de te egyből Mopszra gondolsz, mert az ma az egyik legnagyobb divat. Én úgy választottam kutyát, hogy elmentem a menhelyre és hazahoztam egyet, de nyilván más az értékrendünk.

2021. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik tényleg más fajtisztát szeretnék.
2021. okt. 24. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Azok betegesebbek is.

A lényeg, hogy a Face-en a szelfi király legyen vele és sok lájkocskát kapjon...

2021. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tervezem fotózni. És mopszor se a tivat miatt említettem és néhány kutya nem is tartható bent, de én bent szeretném tartani csak kint is lenne. Ne okoskodj inkább ajánl egy jót.
2021. okt. 24. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit szeretnél mindenképp?
2021. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5

Igen. Most éppen nagy van. Akkor is kicsit akartam, de a tenyésztő meggyőzött és az állítólag fajtiszta Border Collieből lett egy bitang nagy égi meszelő.

2021. okt. 24. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a sétás dolgot nem tudtam értelmezni, napi egyszer vinnéd sétálni (fél-egy órára) vagy reggel menne veled munkába és egész nap veled lenne?


Mopsz egy jó irány, de az év felében a hideg miatt nem igazán lehet kirakni az udvarra. Hasonló a francia bulldog meg az összes társasági kutya.


Amerikai cocker, spanyol vizikutya, tibeti terrier ami kis-közép méretű még, van belőle barna és kint is ellenne napi pár órát, de ők meg valamivel aktívabbak.

2021. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!