Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fűtés lenne jó a kinti...

Milyen fűtés lenne jó a kinti kutyámnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tacskó keverék kutyusom kinti kutya. Bent nem marad meg. Van egy külön kb. 3,5x1,5 m-es, terasz alatti zárt helysége,oda van betéve a szigetelt háza. Azon kutyaajtó van. De ha jönnek a mínuszok, odabent is hideg lesz. Milyen fűtés lenne ott jó neki?

Ha lehet, azért villanyszámla barát megoldást szeretnék, és olyat, amit nem rág meg.


2021. okt. 24. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A terasz alatti zárt helység nincs szigetelve?
2021. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Egy normálisan szigetelt ház ha megfelelő méretű (nem túl nagy) azt a kutya be tudja fűteni. Mondjuk egy tacskó nem tudom, de egy vizsla igen. Fontos hogy a szigetelés tényleg jó legyen.

Amúgy vannak olyan takaró alátétek embereknek, amik tudják fűteni az ágyat. Megpróbálnék ilyesmit keresni megfelelő méretű párnában. Nem tudom mennyire terheli a villany számlát, nincs ilyesmi eszközöm, de látta már (párnában nem tudom van-e)

2021. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

De most gyorsan rákerestem, sokféle van kifejezetten kutyák számára is.

[link]

Innentől nem tudok tovább segíteni, te tudod melyik lesz megfelelő

2021. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek!

Sajnos a helység nincs szigetelve, csak a háza van hungarocellel és gyapjú szőnyeggel.

2021. okt. 25. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Én biztosan szigetelném a helységet, sokkal jobb megoldásnak tűnik, mint mesterségesen fűteni.
2021. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem jó fűteni a kinti kutya házát. Folyamatosan ki-be mászkál és a hőingadozástól megbetegszik. Az a lényeg, hogy a méretének megfelelő legyen, ne túl nagy, hogy be tudja magának fűteni, valamint jól szigetelt.

Szőnyeget rakni télen TILOS! A páralecsapódástól átnedvesedik és nem szárad meg. A szalma viszont szuper.


U.I. a helyiség, amire gondoltok, mert a helység az a település, amit nehéz lenne szigetelni ;)

2021. okt. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
2021. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szőnyeget vedd ki, tegyél be neki szalmát.
2021. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!