Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyám szeméne...

Mi baja lehet a kutyám szemének? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. okt. 25. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nem szabadott volna ennyire hagyni elszabadulni. Holnap első dolgod az állatorvos legyen.

Egyébként nem tűnik menthetőnek, teljesen kidülledt. Gondolom nem tegnap kezdődött.

2021. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra a szemére szinte biztos, hogy megvakult. Nem újkeletű dolog. Előbb kellett volna orvoshoz vinni és akkor talán megmarad a látása... Minél előbb vidd el állatorvoshoz megnézetni!
2021. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kamilla??? Ne idegelj már! Ha a te szemed is ilyen lesz, arra is majd kamillát teszel, vagy hogy? Állatorvos!!!

Sosem értettem hogy lehet ilyen dolgok mellett egy "gazdinak" nap mint nap elmenni, hogy így el tudja hanyagolni a háziállatát, és teljesen leszarja. Nem sajnálod, mikor ránézel, és láthatóan baja van?

2021. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Az a baja, hogy ilyen felelőtlen gazdija van :(

Szegény kutyust vidd orvoshoz minél előbb, ez nem játék!

2021. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Te jó ég, de csúnya... És hetek, hónapok óta csak nézed, hogy szenved és fáj neki? Komolyan ilyen beteg vagy, hogy te ezen élvezkedsz?
2021. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és ha hiszik ha nem,egyik napról a másikra történt ez,én is megijedtem
2021. okt. 25. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Ahmm. El is hidjem. Na mindegy remélem igazat mondasz és nem húztam az időt az állatorvossal.
2021. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az hogy más valaki mit hisz el nem az én tisztem, én tudom az igazat.
2021. okt. 25. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Megsérült a szeme. Az ilyesfajta szem bajoknál minél gyorsabban orvoshoz kell vinni a kutyát. Ha nem menthető, akkor ki kell venni, mert nagy fájdalmat tud okozni a kutyának.
2021. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szurkehalyog. Svedcseppes borogatas meggxogyitja vagy a csalanteas lemosasok.
2021. okt. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!