Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha rámnyitott a kutyám lehet...

Ha rámnyitott a kutyám lehet valami lelki baja tőlle?

Figyelt kérdés

Párommal szerelmeskedtünk amikor bejött a kutya az ajtón. Először leült az ágyhoz, furán nézett és csaholt utánna meg elkezdett vicsorogni.

Attól félek nem érhette valami lelki sérülés emiatt, vagy azt hihette párom bánt ezért bántani fogja?



2021. okt. 25. 23:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Ja az újságot se hagyd szem előtt, meg ne lássa a híreket mert még rossz hatással lesz rá a politika 😂
2021. okt. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
12%

Mi ugy szexelunk,h az agyon ott fekszik az amstaffunk es nez. Megszokta,elmagyaraztuk mar neki,h ez az en es a pasim jateka. Igy o addig bekenhagy.


Ha betartod asorrendi szabalyokat,nem fog morogni. Illetve,ha ismered mar egy ideje a pasid.

2021. okt. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
#12 mondjuk ez már szerintem a ló túloldala. Ha én a párommal vagyok ne legyen ott nézni a kutya, kicsit betegnek tartom.
2021. okt. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Elmagyarázruk neki.....na nee🤣🤣🤣🤣🤣
2021. okt. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Oldfire válasza:
75%
Irigykedett valemelyikötökre.... olvastam már troll kérdést, de ez visz mindent.
2021. okt. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar a kutya, ő is simán dugna előttünk, ha lenne szuka a közelben.
2021. okt. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Nevetséges, de hiszitek vagy nem igaza van 😂 a férjem még csak udvarolt, volt egy macskája, aki rajongásig szerette. Kitettük a macskát, én igen utáltam csórit, mindig fujt rám, meg követett, volt hogy epilepsziás rohamot kapott mikor ott voltam. Mikor összejöttünk rá 1-2 hónapra elkezdett hullani a szőre, majd elpusztult. Történt egyszer, hogy szexelni akartunk, kitettük a szobából, addig fejelte az ajtót és ugrált fel a kilincsre, amíg meg nem untuk és abbahagytuk, nem tudtam odakoncentrálni. Úgy utált engem a macska, hogy rendesen éreztette, és a férjem ölébe ült és ki se szállt addig, míg ott voltam. Ráragadt szó szerint. Durva volt komolyan. Ja és kandúr volt. Apró cica volt, és beteg mikor találták. Úgy volt meg se marad. Gyaszában vígasztalta a páromat. Képtelen volt elviselni, hogy érzi, látja én vagyok neki.
2021. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz nagy gáz, legközelebb, hagyjátok kint.
2021. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%
A "szerelmeskedés" zajai és illatai a kutya számára addig ismeretlen ingerként jelentkeztek, időbe telik, míg megszokja, hogy ezek számára közömbösek legyenek.
2021. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
77%
#19 Pontosan. Egy idő után megszokja a lány sikoltozását vagy a srác tojásainak klaffogását. A gazdáit egyébként is megszaglássza, tehát az izzadtság, a hormomok, de még a hüvelyváladék vagy az ondó is egy új inger a számára. Túl fogja élni a blöki, mert biztos nem jegyzetelt. Mi se kapunk sokkot, ha közösülő állatokat látunk, mert az az élet rendje. Egy kutya viszont többnyire ösztönlény, tehát ő nem fog ilyen magasabb szintű problémákon elmélkedni.
2021. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!