Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya megérzi hogy nem...

Egy kutya megérzi hogy nem szeretem, ha attól még kedvesen viselkedem vele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kedves vagy vele akkor honnan tudná? :) A kutya a gesztusaidból tudja eldönteni hogy mit gondol rólad.
2010. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudja! Hiába próbálsz vele kedves lenni. Nem fog annyira szeretni mint azt aki tényleg kedveli.
2010. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Azért ez nem egészen így van...

Persze alapjáraton én is ezt mondanám, hogy a gesztusaid, a hangsúlyod számít, DE. A hangodból sokkal több mindent érzékel a kutya, mint amennyit te hallasz. Ha nem vagy őszinte, azt szinte lehetetlen elrejteni, a gesztusokkal is ugyanez a helyzet. Pontosabban nagyon nagyon jó színésznek kell lenned, hogy elhitesd a kutyával azt, amit te nem úgy gondolsz.

Nővérem barátja nagyon szereti az állatokat, a kutyánknál is be akart vágódni, de nem jött össze neki. Gügyögött a kutyának, játszott vele, és persze a kutyusunk nem is állt ellen az ilyeneknek, de sosem közeledett önszántából a nővérem barátjához. Az én párom bár nem gügyög a kutyának, játszani sem játszik vele annyit, mégis a kutyu gyakran odamegy hozzá, csak azért, hogy a térdének döntse a fejét, vagy az ölébe rakja. Akkor is, ha a barátom nem törődik vele, és nem is hívta. A különbség az én és nővérem barátja között az, hogy a barátom nem ilyen megjátszással közeledett hozzá, hanem egyszerűen, őszintén.

Ezt az apró különbséget nagyon is megérzik a kutyák, az már személyiség függő, hogy ezek után szóba áll e még veled egy kis simire, jópofizásra, játékra, vagy mikor levágta a szitut tesz rád magasról.

De ha te nem szereted a kutyát, akkor mindegy hogy ő szeret-e vagy sem...

2010. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a kutya megérzi, ha valaki nem szereti, vagy fél tőle.

a párom nagyapja pl. begyöpösödött falusi ember, nehéz volt hozzászoktatni, hogy nálunk a kutya bent van.

hiába gügyögött végül a kutyánkhoz, az egyből ugat, félős-agresszív ugatással. nem megy neki, inkább elszalad előle, mintha tényleg félne tőle... egyszerűen érzi, hogy a kedves papa nem egy állatbarát, és elég sok állatot kinyírt már...


pff :(

2010. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze hogy tudja, de miért nem szereted?
2010. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha én kedvesen elküldelek melegebb éghajlatra, akkor te mit érzel irántam...?

Választ várok!

2010. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!